Cz En

Agility I

  1. Datum: 17. 01. 2015
  2. Závod: Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 145.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 18
  11. Postupová rychlost: 3.82 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 040713 Barbora Heczková Sally 0 0 0.0 0.0 37.77 3.84 V V
2 Anna Gmitrzak KOPIKO CREDO Shepter - "Kopiko" 0 0 3.74 3.74 41.74 3.47 V V
3 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 1 0 0.0 5.0 31.22 4.64 V V
4 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 0 1 0.0 5.0 32.94 4.4 V V
5 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 1 0 0.0 5.0 33.85 4.28 V V
6 Markéta Kelbelová Dancing Jammy Svěží Vítr - "Jammy" 1 0 0.0 5.0 34.17 4.24 V V
7 062212 Lenka Kabátová Anny 1 0 0.0 5.0 37.94 3.82 V V
8 061912 Simona Neckařová Boomerang Carcassonne Tolugo 1 0 3.92 8.92 41.92 3.46 VD VD
9 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 2 0 0.0 10.0 30.19 4.8 VD VD
10 Nikola Tyčiaková Sheyla 0 1 7.0 12.0 45.0 3.22 VD VD
11 006712 Lucie Váňová Engie 2 1 0.0 15.0 37.37 3.88 VD VD
12 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr 1 2 0.0 15.0 37.45 3.87 VD VD
13 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 2 1 2.82 17.82 40.82 3.55 D D
DIS 044514 Zdeněk Hostinský Alassëa Trisha Crazy Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022113 Martina Lachová Coška od Milníku 05 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044414 Zdeněk Hostinský Artemis z Třineckého Podlesí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073513 Kristýna Vojkovská Va VaVoom Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011114 Ivana Ondrušová Apolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028709 Libuše Minářová Gora Gátova Alej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084912 Jana Tománková Dag Small Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO