Cz En

Družstva - Agility

  1. Datum: 06. 09. 2014
  2. Závod: Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.62 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 37.27 4.56 V V
2 088309 Nikola Pokorná A3Ch Jamie Želečské vrchy 0 0 0.0 0.0 39.03 4.36 V V
3 082109 Sabina Šťastná Onyx Diamond z Altheyrosei 0 0 0.0 0.0 39.86 4.26 V V
4 053813 Dan Pecháček Cheynee Lenfir 0 0 0.0 0.0 42.09 4.04 V V
5 056113 Dominik Vajc Tricki Toffee Z Arcamony 0 0 0.0 0.0 46.35 3.67 V V
6 067312 Michala Malá Angel Biblack Majlia 0 0 0.72 0.72 47.72 3.56 V V
7 081309 Alena Krejčová Kety 0 0 1.8 1.8 48.8 3.48 V V
8 076112 Sabina Šťastná Ajda 0 1 0.0 5.0 34.57 4.92 V V
9 010010 Markéta Juřicová A3Ch Danny od Belinky 1 0 0.0 5.0 38.8 4.38 V V
10 012114 Michal Horáček Aneli Alexandria Gold 0 1 0.0 5.0 39.37 4.32 V V
11 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice 1 0 0.0 5.0 39.73 4.28 V V
12 023409 Tereza Snášilová Denny 1 0 0.0 5.0 40.83 4.16 V V
13 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 1 0 0.0 5.0 41.13 4.13 V V
14 009313 Nora Klapalová A3Ch Agáta 0 1 0.0 5.0 42.03 4.04 V V
15 027909 Simona Koštialová Yri Shelly Ze Shetlandů 1 0 0.0 5.0 45.11 3.77 V V
16 052409 Vojtěch Plašek Anabelle Glass Bead 0 0 5.49 5.49 52.49 3.24 V V
17 056613 Klára Tajovská Fred 1 0 2.92 7.92 49.92 3.41 VD VD
18 031808 Jiří Sahaj Beruška 1 1 0.0 10.0 38.12 4.46 VD VD
19 034111 Eliška Mayerová Beníto Blue od Naděje 1 1 0.0 10.0 43.49 3.91 VD VD
20 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky 1 1 0.0 10.0 44.37 3.83 VD VD
21 056513 Martin Jánoš Šašek 0 2 2.33 12.33 49.33 3.45 VD VD
22 055711 Tomáš Rohr Alan Partut Hill 0 1 13.52 18.52 60.52 2.81 D D
DIS 070113 Jakub Kolman Carrie Chaverim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006013 Jana Převrátilová Lucky Dream ze Skalní vyhlídky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033910 Dominika Hoffmannová Caruso Sol Oriens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083109 Zuzana Staňková Bessy Od Litochovické hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001514 Michaela Dostálová Benno Mandolina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009414 Kateřina Drnková Achilles Avora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052609 Markéta Hoffmannová Bet On Me, Jamie! Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027314 Markéta Zavadilová Diraen Dori z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075812 Marie Ullmannová Bettina pod Dědkovou horou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070213 Štěpán Kolman Daisy Chaverim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS