Cz En

jumping ne L

  1. Datum: 30. 03. 2014
  2. Závod: Olomouc Nové Sady - Agility závody
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.74 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.29 5.33
2 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 32.39 5.31
3 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 32.72 5.26
4 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 0 0.0 0.0 32.78 5.25
5 035610 Alžběta Štěpánková Panter Blade Black Fitmin 0 0 0.0 0.0 33.86 5.08
6 061413 Michaela Táflová Are you ready od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 34.05 5.05
7 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra 0 0 0.0 0.0 39.43 4.36
8 Simona Mikulášová Maron 0 0 0.0 0.0 41.41 4.15
9 057911 Jitka Kotrlová Enji 1 0 0.0 5.0 31.74 5.42
10 014012 Hana Zemánková Erin Silver z Henrisaru 0 0 7.94 7.94 53.94 3.19
11 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 0 2 0.0 10.0 42.44 4.05
12 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 3 0 0.0 15.0 32.73 5.26
13 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 3 0 0.0 15.0 32.97 5.22
14 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands 2 1 0.0 15.0 38.04 4.52
15 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis 2 1 0.0 15.0 44.39 3.87
16 081713 Hana Marková Alfa 2 1 6.2 21.2 52.2 3.3
17 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 0 2 16.54 26.54 62.54 2.75
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082412 Jan Patterman Izák Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001914 Klára Kokešová Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066613 Ivana Skopalová Agira Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014112 Hana Zemánková ml. Loveley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030212 Petra Macáková Arachne Temple of Sachmet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018712 Vladimíra Juříčková Very Vortex Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS