Cz En

Neděle agility L

  1. Datum: 03. 11. 2013
  2. Závod: Olomouc - Nové Sady - Agility závody
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 79.0 s
  7. Délka: 169.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 32.55 5.19
2 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.86 5.14
3 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 0 0 0.0 0.0 33.43 5.06
4 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 34.05 4.96
5 056112 Marcela Bařáková Tony 0 0 0.0 0.0 36.77 4.6
6 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 38.02 4.45
7 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 38.71 4.37
8 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 0 0 0.0 0.0 45.06 3.75
9 059511 Olga Edrová Tom Miveko 1 0 0.0 5.0 32.11 5.26
10 049612 Irena Vyvlečková Izabela 1 0 0.0 5.0 35.11 4.81
11 025610 Ivana Ondrušová Ema 1 0 0.0 5.0 36.27 4.66
12 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela 0 1 0.0 5.0 36.93 4.58
13 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel 1 0 0.0 5.0 38.56 4.38
14 087812 Veronika Hružíková Beizzi Lex Rainy Love 1 0 0.0 5.0 41.63 4.06
15 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling 1 0 0.0 5.0 43.83 3.86
16 082412 Jan Patterman Izák Farma Štěkot 1 0 1.3 6.3 47.3 3.57
17 Leszek Kalisz CUTE CELEST Devil of Highland 2 0 0.0 10.0 35.91 4.71
18 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 1 1 0.0 10.0 40.56 4.17
19 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo 1 1 0.0 10.0 45.15 3.74
20 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 3 0 0.0 15.0 33.89 4.99
DIS Iwona Kalisz ACE Golden-Tiger(FCI) DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059711 Olga Edrová Van Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS