Cz En

Neděle Jumping L

  1. Datum: 03. 11. 2013
  2. Závod: Olomouc - Nové Sady - Agility závody
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 059511 Olga Edrová Tom Miveko 0 0 0.0 0.0 35.4 5.37
2 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 36.36 5.23
3 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 37.74 5.03
4 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 40.39 4.7
5 047913 Radim Knapek Megy 0 0 0.0 0.0 42.35 4.49
6 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 0 0 0.0 0.0 44.67 4.25
7 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 38.34 4.96
8 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 41.96 4.53
9 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 1 0.0 5.0 42.1 4.51
10 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 0 1 0.0 5.0 43.98 4.32
11 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 1 1 0.0 10.0 38.66 4.91
12 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel 2 0 0.0 10.0 40.47 4.69
13 056112 Marcela Bařáková Tony 0 2 0.0 10.0 43.81 4.34
14 009513 Gabriela Husáková Afree Sky Trip 2 0 0.0 10.0 44.04 4.31
15 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 1 2 0.0 15.0 43.02 4.42
16 073813 Jan Unger Gucci Hug 1 2 10.58 25.58 60.58 3.14
DIS 087812 Veronika Hružíková Beizzi Lex Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Iwona Kalisz ACE Golden-Tiger(FCI) DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082412 Jan Patterman Izák Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070713 Jana Tománková Dorra Best Berry od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073913 Aneta Ungerová Cookie Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Leszek Kalisz CUTE CELEST Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007112 Miroslav Ludík Aramis Black Ear Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049612 Irena Vyvlečková Izabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS