Cz En

Jumping IV.

  1. Datum: 23. 06. 2013
  2. Závod: Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 32.0 s
  6. Maximální čas: 50.0 s
  7. Délka: 143.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.47 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 25.2 5.67 V V
2 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 25.39 5.63 V V
3 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 27.2 5.26 V V
4 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 27.45 5.21 V V
5 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 28.09 5.09 V V
6 063511 Luboš Slavík A3Ch Laetitia from Balihara Ranch 0 0 0.0 0.0 28.56 5.01 V V
7 036905 Ondřej Vrkoč A3Ch Agility Černá Irupe 0 0 0.0 0.0 28.79 4.97 V V
8 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 28.91 4.95 V V
9 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 0 0 0.0 0.0 29.1 4.91 V V
10 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 29.12 4.91 V V
11 078509 Eva Koníčková Tobiáš 0 0 0.0 0.0 29.31 4.88 V V
12 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 30.62 4.67 V V
13 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.32 0.32 32.32 4.42 V V
14 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 25.73 5.56 V V
15 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 26.72 5.35 V V
16 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers 0 1 0.0 5.0 29.84 4.79 V V
17 075712 Ondřej Lembard Milushe 0 1 0.0 5.0 30.2 4.74 V V
18 076409 Lenka Sack Psycho 1 0 0.0 5.0 31.3 4.57 V V
19 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 1 4.13 9.13 36.13 3.96 VD VD
20 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 2 0.0 10.0 31.47 4.54 VD VD
21 008709 Veronika Otýpková Bizzy 1 1 4.13 14.13 36.13 3.96 VD VD
22 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie 1 1 8.18 18.18 40.18 3.56 D D
23 021713 Radana Vykydalová Hessy z Tylenu Moravia 2 2 11.78 31.78 43.78 3.27 BO BO
DIS Zuzana Vetráková A3Ch Aria Clea Malý Šúr - "Clea" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "EVO" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO