Cz En

Jumping 2 S

  1. Datum: 26. 05. 2012
  2. Závod: Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod
  3. Rozhodčí: Kindle, Peter (CH)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 0 0 0.0 0.0 33.04 4.9
2 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 34.93 4.64
3 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 35.46 4.57
4 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 0 0 0.0 0.0 35.51 4.56
5 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 35.53 4.56
6 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 35.6 4.55
7 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 35.92 4.51
8 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 36.44 4.45
9 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 0 0 0.0 0.0 36.66 4.42
10 034005 Jana Šedivá A3Ch Atis Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 36.69 4.42
11 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 0 0.0 0.0 36.88 4.39
12 023006 Kateřina Meierová Dancing Daisy z Jeřeně 0 0 0.0 0.0 37.05 4.37
13 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 37.06 4.37
14 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 37.28 4.35
15 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd 0 0 0.0 0.0 37.45 4.33
16 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 37.96 4.27
17 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce 0 0 0.04 0.04 38.04 4.26
18 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.63 0.63 38.63 4.19
19 028209 Lucie Dušková A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 1.07 1.07 39.07 4.15
20 007805 Jana Šimperská Cleofáš Porubský květ 0 0 1.38 1.38 39.38 4.11
21 008811 Dana Mixová Adélka 0 0 2.33 2.33 40.33 4.02
22 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 1 0 0.0 5.0 36.64 4.42
23 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 0 1 1.47 6.47 39.47 4.1
24 041510 Ivana Suchardová A3Ch Lucky 0 0 8.24 8.24 46.24 3.5
25 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo 0 0 9.11 9.11 47.11 3.44
26 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 10.25 10.25 48.25 3.36
27 022710 Kateřina Melicharová A3Ch Dupity Dubi Koryfej 1 0 5.97 10.97 43.97 3.68
28 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko 1 0 6.48 11.48 44.48 3.64
29 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 1 1 3.35 13.35 41.35 3.92
30 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu 0 1 9.89 14.89 47.89 3.38
31 034507 Zuzana Pacáková Kissing Katty z Jeřeně 0 2 5.09 15.09 43.09 3.76
32 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 1 1 7.16 17.16 45.16 3.59
33 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 2 0 9.15 19.15 47.15 3.44
34 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 2 10.91 20.91 48.91 3.31
35 011811 Marie Burešová Ebonny Carpentalis Moravian 1 1 12.86 22.86 50.86 3.19
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011204 Eliška Vernerová Adélka Black Kickey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002706 Věra Bůbalová A3Ch Barbara Allen Earl's Legend DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047310 Věra Bůbalová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS