Cz En

Agility Open BO Squads

  1. Datum: 27. 08. 2017
  2. Závod: Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 194.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 4.41 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 39.89 4.86 V V
2 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 2 0 0.0 10.0 37.32 5.2 VD VD
3 080916 Barbara Lehrmundová Arrow Bajlo 2 0 0.0 10.0 41.95 4.62 VD VD
4 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně 2 0 3.85 13.85 47.85 4.05 VD VD
5 043917 Nikola Kajpušová Ywy Anubis the Second 0 0 14.35 14.35 58.35 3.32 VD VD
6 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 3 0 0.0 15.0 39.62 4.9 VD VD
7 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 2 1 0.0 15.0 41.59 4.66 VD VD
8 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 2 1 0.0 15.0 43.72 4.44 VD VD
9 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei 0 2 6.02 16.02 50.02 3.88 D D
10 034314 Marcela Červená Fleur Těchlovice 3 0 2.13 17.13 46.13 4.21 D D
11 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 1 2 2.33 17.33 46.33 4.19 D D
12 080416 Lucie Babulová Chris Z Lounského chovu 1 1 8.38 18.38 52.38 3.7 D D
13 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox 3 0 3.59 18.59 47.59 4.08 D D
14 036214 Vilém Čekajle Castro Fidel Štíhlouš 9 1 0.0 50.0 41.45 4.68 BO BO
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086716 Lucie Babulová Celebre Olbramovický kvítek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081416 Eliška Dolníčková Ajay Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030114 Jitka Maroušková Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056515 Simona Vondráčková Flea Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002413 Miloslava Beranová Johnny Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002513 Miloslava Beranová Jolly Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086916 Angelika Drbohlavová Orchidea Extra Temperament DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO