Cz En

Agility 1 (MS jednotlivci) S

  1. Datum: 28. 05. 2011
  2. Závod: Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility
  3. Rozhodčí: Fried, Hans (AT)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 38.52 4.28
2 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 39.96 4.13
3 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 0 0.0 0.0 40.26 4.1
4 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 41.51 3.97
5 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 41.6 3.97
6 012008 Jan Fiala A3Ch Queen Christine z Arcamony 0 0 0.0 0.0 44.29 3.73
7 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 44.56 3.7
8 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 0 1 0.0 5.0 41.06 4.02
9 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 43.35 3.81
10 002706 Věra Bůbalová A3Ch Barbara Allen Earl's Legend 1 0 0.0 5.0 43.82 3.77
11 056908 Lenka Blachová Meluzína 1 0 0.64 5.64 45.64 3.62
12 019609 Alena Janská Classica Z Dáblovy Studánky 1 0 4.29 9.29 49.29 3.35
13 010505 Gabriela Hroteková Faust Smaal Kim 2 0 0.0 10.0 38.59 4.28
14 034507 Zuzana Pacáková Kissing Katty z Jeřeně 1 1 0.0 10.0 40.36 4.09
15 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 1 1 0.0 10.0 42.0 3.93
16 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 1 1 0.0 10.0 43.95 3.75
17 049808 Nikola Svobodová Cílinka 0 1 5.92 10.92 50.92 3.24
18 029905 René Gabriel A3Ch Pure Cranberry Lady Anarion 0 1 8.26 13.26 53.26 3.1
19 089709 Marie Köllnerová Arsy-Agility Bohemia Alké 1 1 4.95 14.95 49.95 3.3
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070509 Marie Köllnerová Petty Pet Nueva Sorpresa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023006 Kateřina Meierová Dancing Daisy z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS