Cz En

Agility IV

  1. Datum: 03. 07. 2016
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016
  3. Rozhodčí: Hüppe, Bernhard (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 185.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.85 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Silvia Trkman le - "le" 0 0 0.0 0.0 40.08 4.62 V V
2 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 41.55 4.45 V V
3 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 41.96 4.41 V V
4 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 42.82 4.32 V V
5 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 43.21 4.28 V V
6 Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "Evo" 0 0 0.0 0.0 43.3 4.27 V V
7 Eszter Both Kormosvári-Hajtó Rokka - "Rokka" 0 0 0.0 0.0 43.92 4.21 V V
8 Zuzia Paluch Incredible red Kes the Dreamworker - "Kes" 0 0 0.0 0.0 44.86 4.12 V V
9 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 46.06 4.02 V V
10 Andrejs Makarovs Stasyline Jemma - "Jolly" 0 0 0.0 0.0 47.19 3.92 V V
11 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.09 0.09 48.09 3.85 V V
12 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 1.34 1.34 49.34 3.75 V V
13 András Bögre Luca - "Luca" 0 0 1.67 1.67 49.67 3.72 V V
14 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 0 1.81 1.81 49.81 3.71 V V
15 Sascha Grunder Impish Inuk Lazy River of Jurassic Valley - "Inuk" 1 0 0.0 5.0 42.75 4.33 V V
15 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 1 0 0.0 5.0 42.75 4.33 V V
16 Elita Umbraško Flyland Total Trinity - "Leta" 1 0 0.0 5.0 43.52 4.25 V V
17 Olga Kwiecień Extreme Braveheart Willa Mora - "Brava" 0 1 0.0 5.0 47.41 3.9 V V
18 Gerlinde Pils Montana`s Spirit Forever black Magic - "Cox" 0 1 0.78 5.78 48.78 3.79 V V
19 Erika Gašparová FanFan Tulipán Paleur - "Putin" 1 0 8.07 13.07 56.07 3.3 VD VD
20 Iwona Marczak Terry Dzielny - "Terry" 3 0 5.82 20.82 53.82 3.44 D D
21 Gabi Loesch Foxtails Gem of Sea - "Ruby" 1 0 16.21 21.21 64.21 2.88 D D
22 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 1 1 12.39 22.39 60.39 3.06 D D
DIS Aleksander Andre Dalylove Incredible Intelligence - "Niki" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Mauro Arcuri Asgard - "Obi" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Nina Bekasiewicz Eyt Willa Mora - "Eyt" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dana Cunderlikova Grippen von Schnappi Schnapp - "Grippie" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magda Domanska MORA Willa Mora - "Mora" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Robert Domaszewicz Abelone the Fabulous World - "Kissy" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Stefania Favretto Rockstyle's northern speed - "Stig" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Alexsandr Andre Didi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Sonja Hampl Achat of Summersplash - "Yoshi" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Caroline Huart Hermione Dite Minnie du Champ d'Onix - "Minnie" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041615 Veronika Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anabella Kokalj Presenting Perfect Zen von der Grenzsaegmuchle - "Zen" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Laura Reinhalter Bazooka Extreme Braveheart - "Zookie" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Elika Salonen Excellent Choice The Real Deal - "Troy" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Nina Zdražilová Outback Workaholics Kalgoorlir Crazy Crack - "Crazy Crack" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Janine Kollmann Timo - "Timo" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ole Kristoffer Sagløkken Artemiela The Fabolous World - "Evo" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Lenka Adzimová Mimi - "Mimi" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarzyna Balasińska Figa - "Figa" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anabella Kokalj Jawel Viva Blue de Hout des mont - "Viva" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Yuliya Medvedeva GOLDEN KEY - "Gold" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059314 Petra Nováková Enessies Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Simone Ullrich-Pansi Babou Extreme Braveheart - "Babou" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzana Vetráková Bond London´s Brandy - "Bond" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona kalisz Indirica PEPPERS RED TIGER - "Pepe" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Karolina Zawistowska Emula - "Emula" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009913 Kristýna Schreierová Harmonia z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO