Cz En

Jumping II Medium

  1. Datum: 30. 04. 2016
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant 0 0 0.0 0.0 31.54 5.55 V V
2 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 0 0.0 0.0 34.25 5.11 V V
3 011615 Jana Jamborová Cockie MVs 0 0 0.0 0.0 35.79 4.89 V V
4 034111 Eliška Mayerová Beníto Blue od Naděje 0 0 0.0 0.0 35.91 4.87 V V
5 041115 Martina Kubrichtová Cipísek z Českého dvora 0 0 0.0 0.0 36.29 4.82 V V
6 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej 0 0 0.0 0.0 37.94 4.61 V V
7 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko 0 0 0.0 0.0 38.23 4.58 V V
8 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 39.17 4.47 V V
9 033811 Pavla Koukalová Moon Masguerade z Heřmanova dvora 0 0 0.0 0.0 39.65 4.41 V V
10 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.0 0.0 41.52 4.21 V V
11 010415 Vladimíra Čištínová Moja Mija Koryfej 0 0 0.0 0.0 42.51 4.12 V V
12 020514 Karolina Hlavová Aristo Ineska's 0 0 0.0 0.0 42.57 4.11 V V
13 032115 Linda Lašková Violet Leyla Helions Nova 0 0 0.0 0.0 43.3 4.04 V V
14 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 1 0 0.0 5.0 36.67 4.77 V V
15 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form 1 0 0.0 5.0 38.71 4.52 V V
16 054913 Ivana Švastová Mellisa Celdak Bohemia 2 1 1.65 16.65 47.65 3.67 D D
17 049013 Michaela Mruvčinská Rikki 1 2 5.71 20.71 51.71 3.38 D D
DIS 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064115 Linda Václavová Merckx DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011615 Jana Jamborová Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039910 Jitka Kuttelvašerová Ottelo z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027510 Romana Novosádová Amálie Gold Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS