Cz En

Jumping sobota L

  1. Datum: 07. 11. 2015
  2. Závod: Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 29.69 5.39
2 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 30.45 5.25
3 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 0 0 0.0 0.0 30.53 5.24
4 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 31.34 5.11
5 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 32.01 5.0
6 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 32.74 4.89
7 056112 Marcela Bařáková Tony 0 0 0.0 0.0 34.05 4.7
8 Joanna Grześkowiak-Stepowicz Czuma 0 0 0.0 0.0 36.9 4.34
9 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 29.67 5.39
10 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 30.78 5.2
11 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky 1 0 0.0 5.0 33.29 4.81
12 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 0 1 0.0 5.0 34.86 4.59
13 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 1 0 0.0 5.0 35.97 4.45
14 021415 Monika Anderlová Mia 1 0 0.0 5.0 36.4 4.4
15 039712 Igor Vala Sára Zubří 2 0 0.0 10.0 37.87 4.22
16 Iwona Kalisz ACE Golden Tiger (FCI) 3 0 0.0 15.0 31.26 5.12
17 Agnieszka Winiecka Aura - Aura vom Haus Seiffert 2 1 0.0 15.0 38.23 4.19
DIS 026915 Markéta Urbášková Ad Astra Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020714 Veronika Urbášková DukiSoutajansolmu AquaFox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Beata Banaszak Nikki Nikki Double Vision FCI DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003414 Veronika Kolmanová Marley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045715 Gabriela Jiříčková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062914 Lucie Rutarová Aerin Vírský blesk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021214 Irena Semencová Apple Brown Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073615 Veronika Vějačková Kaila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS