Cz En

Agility sobota L

  1. Datum: 07. 11. 2015
  2. Závod: Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.88 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 38.08 5.2
2 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 38.62 5.13
3 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 39.28 5.04
4 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 39.43 5.02
5 Iwona Kalisz ACE Golden Tiger (FCI) 0 0 0.0 0.0 39.5 5.01
6 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 39.81 4.97
7 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 0 0 0.0 0.0 40.69 4.87
8 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 0 0 0.0 0.0 40.76 4.86
9 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 0 0.0 0.0 41.63 4.76
10 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 44.08 4.49
11 021415 Monika Anderlová Mia 0 0 0.0 0.0 48.69 4.07
12 003414 Veronika Kolmanová Marley 0 0 0.0 0.0 50.71 3.9
13 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 37.06 5.34
14 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 1 0 0.0 5.0 37.5 5.28
15 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 1 0 0.0 5.0 39.98 4.95
16 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 40.47 4.89
17 020714 Veronika Urbášková DukiSoutajansolmu AquaFox 0 1 2.73 7.73 53.73 3.69
18 062914 Lucie Rutarová Aerin Vírský blesk 2 0 0.0 10.0 42.19 4.69
19 Beata Banaszak Nikki Nikki Double Vision FCI 0 2 0.0 10.0 48.73 4.06
20 045715 Gabriela Jiříčková Jenny 2 0 0.0 10.0 49.33 4.01
21 021214 Irena Semencová Apple Brown Rebell Represent 2 1 0.0 15.0 47.36 4.18
22 039712 Igor Vala Sára Zubří 4 1 14.1 39.1 65.1 3.04
DIS 026915 Markéta Urbášková Ad Astra Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Joanna Grześkowiak-Stepowicz Czuma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056112 Marcela Bařáková Tony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Agnieszka Winiecka Aura - Aura vom Haus Seiffert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073615 Veronika Vějačková Kaila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS