Cz En

JUMPING

  1. Datum: 19. 04. 2015
  2. Závod: Lysá nad Labem - Superpes 2015
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 30.91 5.44 V V
2 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 31.48 5.34 V V
3 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 35.75 4.7 V V
4 013608 Eva Linková Aaron Čiko Bashmar 1 0 0.0 5.0 35.83 4.69 V V
5 033414 Renata Ďoubalíková Omen Star Aknel Top 1 0 0.0 5.0 40.19 4.18 V V
6 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 7.0 7.07 49.07 3.42 VD VD
7 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 1 1 0.0 10.0 34.47 4.87 VD VD
8 038612 Veronika Zikmundová Dastyn 1 1 0.0 10.0 40.49 4.15 VD VD
9 311213 Ilona Machová Marty 0 1 8.0 12.94 49.94 3.36 VD VD
10 Dzierzbicki Piotr Quily Gulden Land 2 1 0.0 15.0 36.45 4.61 VD VD
11 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 3 0 0.0 15.0 38.29 4.39 VD VD
12 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion 3 1 0.0 20.0 36.33 4.62 D D
13 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 4 1 0.0 25.0 36.48 4.61 D D
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Marczak Iwona Vanda Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045813 Šárka Mohoutová Debbie Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053011 Jaroslava Trojánková Viking z Úplňku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020615 Barbora Kozlová Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070214 Irena Luxová Boogie Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083612 Soňa Hejcmanová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS