Cz En

Jumping 2+3

  1. Datum: 30. 11. 2014
  2. Závod: Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 143.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 28.63 4.99 V V
2 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 1 0 0.0 5.0 28.68 4.99 V V
3 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands 1 0 0.0 5.0 29.13 4.91 V V
4 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 29.95 4.77 V V
5 025610 Ivana Ondrušová Ema 0 1 0.0 5.0 33.51 4.27 V V
6 012413 Magda Baranová Evan Z kamilkové zahrady 1 0 1.07 6.07 35.07 4.08 VD VD
7 062212 Lenka Kabátová Anny 0 1 2.74 7.74 36.74 3.89 VD VD
8 014012 Hana Zemánková Erin Silver z Henrisaru 0 0 7.91 7.91 41.91 3.41 VD VD
9 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr 1 1 0.0 10.0 31.22 4.58 VD VD
10 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 3 1 2.57 22.57 36.57 3.91 D D
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011114 Ivana Ondrušová Apolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063214 Tomáš Kašpar Apache de Paliaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079514 Marie Řežábková Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069612 Iveta Běhalová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050809 Dana Straková Crazy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028612 Markéta Klanduchová Exceptional Kazari Toyo-Ken DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008409 Barbora Mikušová Blue Berry Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002813 Adéla Karteczková Twinkie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020214 Helena Chrastilová Black Rose DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO