Cz En

AGILITY

  1. Datum: 16. 08. 2014
  2. Závod: Žamberk - O pohár Fitmin
  3. Rozhodčí: Lukáč, Roman (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 091912 Jana Pucherová Artemis Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 34.72 4.64 V V
2 061709 Jana Pucherová Amálka Brouček 0 0 0.0 0.0 37.15 4.33 V V
3 020005 Ludmila Bartošíková Turbo 0 0 4.0 4.04 50.04 3.22 V V
4 013413 Petra Škodová Monty 1 0 0.0 5.0 37.13 4.34 V V
5 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 1 0 0.0 5.0 39.76 4.05 V V
6 050812 Nikola Osmanová Bára 1 0 0.0 5.0 40.7 3.96 V V
7 049914 Martina Miková Alien Magic Magpie 1 0 3.0 7.67 48.67 3.31 VD VD
8 056314 Petra Míková Argos Little Bad Arnesi Dalečín 1 0 4.0 8.88 49.88 3.23 VD VD
9 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 1 0.0 10.0 36.37 4.43 VD VD
10 017414 Kateřina Lustyková BONNIE LIBUŠSKÝ BROUČEK 2 0 0.0 10.0 39.1 4.12 VD VD
11 033214 Jana Šimerdová Milky Krásná louka 0 1 6.0 10.91 51.91 3.1 VD VD
12 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita 1 0 7.0 11.5 52.5 3.07 VD VD
13 000613 Zdena Pávková Mafie Street Aibara 2 0 2.0 11.79 47.79 3.37 VD VD
14 023609 Nikol Netíková Anny 1 1 4.0 14.03 50.03 3.22 VD VD
15 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 3 1 2.0 22.23 48.23 3.34 D D
DIS 023112 Petra Hamaričová Harriet Bow Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019813 Gabriela Řehořová Lexa ze Svobodného Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037610 Veronika Hostinská Kiss of Queen Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037213 Jarmila Hlaváčková Conny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071113 Lenka Boháčová Domyslím To Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042814 Aneta Wagnerová Molly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000714 Josef Rychnovský Morybundus Sa - Kra Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061413 Michaela Táflová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039712 Igor Vala Sára Zubří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS