Cz En

Ne-Jumping

  1. Datum: 15. 06. 2014
  2. Závod: Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.46 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 0 0 0.0 0.0 30.56 5.1 V V
2 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 0 0 0.0 0.0 30.66 5.09 V V
3 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze 0 0 0.0 0.0 33.03 4.72 V V
4 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 33.12 4.71 V V
5 013014 Zuzana Soukupová Anna Sub tilia 0 0 0.0 0.0 33.63 4.64 V V
6 Roman Maruszczak Flagrant delire de loubajac - "Flaszek" 0 0 0.98 0.98 35.98 4.34 V V
7 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 0 0 1.98 1.98 36.98 4.22 V V
8 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 32.12 4.86 V V
9 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche 1 0 0.0 5.0 32.78 4.76 V V
10 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 0 1 0.0 5.0 33.16 4.7 V V
11 012914 Zuzana Soukupová Banny Norje 0 1 0.09 5.09 35.09 4.45 V V
12 Piotr Zierkiewicz Teodor - "Tedziu" 1 0 0.15 5.15 35.15 4.44 V V
13 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 5.51 5.51 40.51 3.85 V V
14 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 0 1 5.1 10.1 40.1 3.89 VD VD
15 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay 1 1 1.46 11.46 36.46 4.28 VD VD
16 000613 Zdena Pávková Mafie Street Aibara 1 1 4.4 14.4 39.4 3.96 VD VD
17 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 2 5.0 15.0 40.0 3.9 VD VD
18 Julia Słonina Fiona - Elsa The Lioness Very-Merry - "Fiona" 0 0 16.82 16.82 51.82 3.01 D D
19 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 0 2 12.31 22.31 47.31 3.3 D D
20 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 2 2 10.93 30.93 45.93 3.4 BO BO
DIS 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046813 Martina Pernicová Koudy Janečková DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarzyna Borkowska Frisbee Deabei - "Dee Dee" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056212 Kristýna Vilímková Urania Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Robert Domaszewicz DAIQUIRI z Tylenu Moravia - "KAIRA" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048913 Markéta Zíková Nelly Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013413 Petra Škodová Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050213 Vladimíra Králová Nikolas Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048111 Veronika Zezulková Afro Daisynina dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO