Cz En

Jumping Open

  1. Datum: 08. 02. 2014
  2. Závod: Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 0 0.0 0.0 31.11 5.37 V V
2 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 0 0.0 0.0 32.98 5.06 V V
3 Marzena Brzeska - Jasiuk Famke from Golden Regia - "Neska" 0 0 0.0 0.0 33.83 4.94 V V
4 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 34.58 4.83 V V
5 010010 Markéta Juřicová A3Ch Danny od Belinky 0 0 0.0 0.0 35.27 4.73 V V
6 076311 Igor Beneš Elliana Z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 35.65 4.68 V V
7 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 0 0.0 0.0 39.21 4.26 V V
8 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 0 0 0.0 0.0 39.23 4.26 V V
9 044111 Marcela Götzingerová Bára 0 0 1.63 1.63 41.63 4.01 V V
10 016510 Lucie Krupičková Coudy gold Od Belinky 0 0 2.11 2.11 42.11 3.97 V V
11 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 1 0 0.0 5.0 30.72 5.44 V V
12 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 1 0.0 5.0 31.88 5.24 V V
13 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 1 0 0.0 5.0 33.92 4.92 V V
14 Zuzia Felczak GHANDI Surdykowska - "Ghandi" 1 0 0.0 5.0 35.04 4.77 V V
15 032308 Magda Zajacová Flash ze Zámecké zahrady 0 1 0.0 5.0 35.97 4.64 V V
16 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 1 0.0 5.0 36.71 4.55 V V
17 031507 Bohumil Skupina Elma Astako 0 1 4.8 9.8 44.8 3.73 VD VD
18 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 2 0 0.0 10.0 31.79 5.25 VD VD
19 073011 Mirka Mihoková A3Ch Ennie 1 1 0.5 10.5 40.5 4.12 VD VD
20 Anna Sajkowska Diabolique Flirt Sajkos Bulldom - "Dżodżo" 2 0 1.37 11.37 41.37 4.04 VD VD
21 Hanna Bryzek Ares 0 2 2.59 12.59 42.59 3.92 VD VD
22 021409 Barbora Kamasová Adélka z Karlovy chalupy 3 0 0.0 15.0 34.74 4.81 VD VD
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002305 Igor Beneš A3Ch Cerberus Kraken of Aura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053610 Antonín Palata Independence Iris Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Marzena Brzeska - Jasiuk Coffe Brown Teschiro - "Kawa" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "EVO" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak EXTREME BRAVEHEART Willa Mora - "BRAVA" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012813 Ivana Grešová Afya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Beata Bawer Wiktor - "Wiktor" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Alicja Ujma BLACK&WHITE Milthon Bohemia - "Syriusz" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO