Cz En

Agility Open

  1. Datum: 08. 02. 2014
  2. Závod: Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 0 0.0 0.0 35.31 5.1 V V
2 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 0 0.0 0.0 35.97 5.0 V V
3 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 36.61 4.92 V V
4 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 40.19 4.48 V V
5 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 40.88 4.4 V V
6 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 41.71 4.32 V V
7 021409 Barbora Kamasová Adélka z Karlovy chalupy 0 0 0.0 0.0 42.62 4.22 V V
8 Roman Maruszczak EXTREME BRAVEHEART Willa Mora - "BRAVA" 1 0 0.0 5.0 33.77 5.33 V V
9 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 1 0 0.0 5.0 36.18 4.98 V V
10 Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "EVO" 1 0 0.0 5.0 36.71 4.9 V V
11 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 1 0 0.0 5.0 38.27 4.7 V V
12 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 1 0.0 5.0 39.24 4.59 V V
13 032308 Magda Zajacová Flash ze Zámecké zahrady 1 0 0.0 5.0 40.92 4.4 V V
14 076311 Igor Beneš Elliana Z Tylenu Moravia 1 0 0.32 5.32 45.32 3.97 V V
15 Anna Sajkowska Diabolique Flirt Sajkos Bulldom - "Dżodżo" 1 0 3.29 8.29 48.29 3.73 VD VD
16 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie 0 1 3.69 8.69 48.69 3.7 VD VD
17 031507 Bohumil Skupina Elma Astako 0 0 8.79 8.79 53.79 3.35 VD VD
18 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 2 0 0.0 10.0 40.16 4.48 VD VD
19 Hanna Bryzek Ares 1 1 6.34 16.34 51.34 3.51 D D
20 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 3 0 2.54 17.54 47.54 3.79 D D
21 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 1 0 13.18 18.18 58.18 3.09 D D
22 Marzena Brzeska - Jasiuk Coffe Brown Teschiro - "Kawa" 0 2 10.35 20.35 55.35 3.25 D D
23 016510 Lucie Krupičková Coudy gold Od Belinky 2 2 15.25 35.25 60.25 2.99 BO BO
DIS 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010010 Markéta Juřicová A3Ch Danny od Belinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044111 Marcela Götzingerová Bára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Marzena Brzeska - Jasiuk Famke from Golden Regia - "Neska" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002305 Igor Beneš A3Ch Cerberus Kraken of Aura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053610 Antonín Palata Independence Iris Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzia Felczak GHANDI Surdykowska - "Ghandi" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012813 Ivana Grešová Afya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Alicja Ujma BLACK&WHITE Milthon Bohemia - "Syriusz" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO