Cz En

Sobota Agility Large L

  1. Datum: 02. 11. 2013
  2. Závod: Olomouc - Nové Sady - Agility závody
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.66 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 33.21 5.18
2 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 0 0 0.0 0.0 34.48 4.99
3 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 0 0 0.0 0.0 35.82 4.8
4 049612 Irena Vyvlečková Izabela 0 0 0.0 0.0 36.25 4.74
5 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 36.53 4.71
6 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 36.84 4.67
7 056112 Marcela Bařáková Tony 0 0 0.0 0.0 39.22 4.39
8 082509 Petra Palečková Charlie 0 0 0.0 0.0 44.32 3.88
9 Iwona Kalisz ACE Golden-Tiger(FCI) 0 1 0.0 5.0 34.93 4.92
10 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 1 0 0.0 5.0 36.25 4.74
11 Leszek Kalisz CUTE CELEST Devil of Highland 0 1 0.0 5.0 37.7 4.56
12 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 37.87 4.54
13 089809 Daniela Nováková Jašika 1 0 0.0 5.0 41.2 4.17
14 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela 1 0 0.0 5.0 41.73 4.12
15 087812 Veronika Hružíková Beizzi Lex Rainy Love 1 0 0.0 5.0 46.38 3.71
16 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling 1 0 1.61 6.61 48.61 3.54
17 059511 Olga Edrová Tom Miveko 2 0 0.0 10.0 33.82 5.09
18 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 1 0 6.14 11.14 53.14 3.24
19 047913 Radim Knapek Megy 3 0 0.0 15.0 39.92 4.31
20 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 3 0 1.26 16.26 48.26 3.56
21 073813 Jan Unger Gucci Hug 1 1 7.83 17.83 54.83 3.14
DIS 009513 Gabriela Vacíková Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082412 Jan Patterman Izák Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073913 Aneta Ungerová Cookie Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS