Cz En

O Pohár Purina Pro Plan 2010

  1. Datum: 21. 08. 2010
  2. Závod: Jičín - O Pohár Purina Pro Plan
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 31.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 147.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 28.41 5.17 V V
2 028204 Barbora Štouračová A3Ch Fanny Miveko 0 0 0.0 0.0 28.73 5.12 V V
3 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 29.43 4.99 V V
4 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 29.54 4.98 V V
5 002009 Martina Černá Zlaťák 0 0 1.42 1.42 32.42 4.53 V V
6 005009 Martina Miková Haidy 0 0 1.97 1.97 32.97 4.46 V V
7 025607 Martina Miková Brita 0 0 3.37 3.37 34.37 4.28 V V
8 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 1 0 0.0 5.0 29.36 5.01 V V
9 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia 1 0 0.0 5.0 30.17 4.87 V V
10 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 1 0 0.06 5.06 31.06 4.73 VD VD
11 047409 Lenka Čížková Efective Ennie Tennant 0 0 5.95 5.95 36.95 3.98 VD VD
12 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 2 0 0.0 10.0 26.12 5.63 VD VD
13 019305 Jitka Maroušková A3Ch Aktij Novterpod 2 0 0.0 10.0 28.89 5.09 VD VD
14 011009 Kamila Vavřincová Meiblees Z Dašického Zátiší 1 0 7.22 12.22 38.22 3.85 VD VD
15 044009 Michaela Fišerová Cherry 1 0 8.82 13.82 39.82 3.69 VD VD
16 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 1 0 10.99 15.99 41.99 3.5 D D
17 014810 Tomáš Čálek Daisy 1 1 6.25 16.25 37.25 3.95 D D
18 004410 Michaela Bařinková Ben z Kunštátského panství 1 0 13.08 18.08 44.08 3.33 D D
19 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 4 0 0.0 20.0 28.19 5.21 D D
20 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 3 1 2.48 22.48 33.48 4.39 D D
21 006005 Eva Chmelíková Flash Foxy Fox 2 1 8.3 23.3 39.3 3.74 D D
22 009110 Michaela Stanovičová Bohumil Sub Tilia 5 0 0.0 25.0 28.5 5.16 D D
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012808 Petra Škvárová A3Ch Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008910 Irena Kochová Rejsek Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015607 Kateřina Petirová Argente Black z Hradu Grabštejna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001205 Jaroslava Vítová Forget Me Not Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012608 Jitka Slánská Amy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003010 Veronika Šetková Lupeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056208 Eva Neumannová Bendjoy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033109 Zuzana Morávková Abby z Temného Hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045209 Petra Štrosová Cora Podina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019009 Bořivoj Šimek Ange White Face Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002410 Pavla Kamrádová Berenika z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS