Cz En

Jumping neděle L

  1. Datum: 19. 05. 2013
  2. Závod: Čebín u Brna - Čebínský král 2013
  3. Rozhodčí: Eide, Jan Egil (NO)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 64.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 0 0.0 0.0 32.87 4.93
2 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 33.07 4.9
3 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 34.09 4.75
4 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 34.34 4.72
5 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 0 0 0.0 0.0 38.16 4.25
6 051910 Jiří Skolek Barbucha Katčina smečka 0 0 0.0 0.0 40.0 4.05
7 000107 Kateřina Benešová Porsche 0 0 2.62 2.62 45.62 3.55
8 006308 Jana Zvonková Sarah 1 0 0.0 5.0 32.87 4.93
9 080812 Tereza Králová Atalia Unis Kynopolis 0 1 0.0 5.0 34.62 4.68
10 013109 Veronika Bínová Bay Šedá He-Fra 1 0 0.0 5.0 37.38 4.33
11 008907 Eva Knapková Megy 1 0 0.0 5.0 38.71 4.18
12 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 1 0.1 5.1 43.1 3.76
13 049609 Ludmila Bučková Ben 0 1 0.63 5.63 43.63 3.71
14 047108 Ludmila Bučková Dasty 0 2 4.84 14.84 47.84 3.39
15 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional 2 1 0.0 15.0 38.19 4.24
16 Caterina Rolli Charriot 1 2 0.0 15.0 40.02 4.05
17 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye 2 1 0.0 15.0 42.25 3.83
18 Michaela Cerna Jd Raider 6 0 0.0 30.0 35.01 4.63
DIS 027312 Dana Brothánková Hailly hope z Havlova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Robert Domaszewicz DAQUIRI z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031011 Radim Knapek Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Iveta Lukáčová Bacardi Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ilaria Rizzo Doux d' Henry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060810 Kristýna Stehlíková Akira Cerberi Baskerwille DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Michal Ondrášek Daisy Biely Tesák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023012 Dana Sedláková Aniffe z Říše fantazie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077811 Kristýna Veislíková Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Michaela Cerna Oracle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Soňa Gabčová Vickulas Panthea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089809 Daniela Nováková Jašika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051810 Jiří Skolek Emia Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS