Cz En

060810

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Stehlíková, Amonra

Pes

  1. Akira Cerberi Baskerwille, Beauceron

Výsledky

  1. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  2. Agility L: 4/19, 55.83 s, 10.83 tr. b., 3.46 m/s

  3. Jumping L: 10/19, 50.29 s, 13.29 tr. b., 3.44 m/s

  4. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2014, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  5. Agility open L: 4/37, 47.53 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  6. Finále L: 9/21, 52.53 s, 12.53 tr. b., 3.43 m/s

  7. Jumping open L: 6/36, 41.45 s, 3.45 tr. b., 3.4 m/s

  8. LA1 LA1: 4/10, 54.23 s, 16.23 tr. b., 2.95 m/s

  9. LA1 LA1: 5/12, 45.76 s, 10.76 tr. b., 3.37 m/s

  10. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  11. Agility Beauceron L: 1/5, 48.77 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  12. Agility L: 10/32, 48.77 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  13. Jumping Beauceron L: 2/5, 38.27 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  14. Jumping L: 9/32, 38.27 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  15. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  16. AGILITY L neděle L: 6/45, 55.54 s, 4.54 tr. b., 3.37 m/s

  17. AGILITY L sobota L: 9/48, 55.88 s, 8.88 tr. b., 3.08 m/s

  18. JUMPING L neděle L: 20/46, 57.82 s, 12.82 tr. b., 3.22 m/s

  19. JUMPING L sobota L: Diskvalifikován

  20. LA1n LA1: 4/11, 56.21 s, 24.21 tr. b., 2.97 m/s

  21. LA1s LA1: Diskvalifikován

  22. Sedlec u Mikulova - 1. Sedlecké trojzkoušky, 31. 08. 2013

  23. III. LA1: 5/11, 54.23 s, 12.23 tr. b., 3.02 m/s

  24. II. LA1: 4/12, 52.06 s, 14.06 tr. b., 3.21 m/s

  25. I. LA1: 2/12, 39.52 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  26. Čebín u Brna - Čebínský král 2013, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  27. Agility sobota L: Diskvalifikován

  28. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  29. Jumping sobota L: 19/40, 47.84 s, 12.84 tr. b., 3.09 m/s

  30. Zkouška neděle LA1: 3/12, 38.84 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  31. Zkouška sobota LA1: 6/12, 62.0 s, 31.0 tr. b., 2.16 m/s

  32. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 9. ročník + Speciál BŠO v agility 5. ročník + MR beauceronů v agility 1. ročník, 02. 06. 2012

  33. AGILITY: Diskvalifikován

  34. JUMPING: 18/31, 41.86 s, 22.86 tr. b., 3.42 m/s

  35. LA1: Diskvalifikován

  36. Čebín u Brna - Čebínský král 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  37. Agility L: Diskvalifikován

  38. Jumping L: Diskvalifikován

  39. Jumping neděle L: 12/35, 65.22 s, 25.22 tr. b., 2.47 m/s

  40. Zkouška LA1: 2/11, 43.07 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  41. Zkouška neděle LA1: 3/11, 47.18 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  42. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 22. 04. 2012

  43. LA1II LA1: 4/16, 49.05 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  44. LA1I LA1: 3/16, 47.6 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  45. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 18. 02. 2012

  46. Agility L: Diskvalifikován

  47. Jumping L: Diskvalifikován

  48. Zkouška LA1: 6/12, 50.53 s, 20.53 tr. b., 2.08 m/s

  49. Zlechov - V. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2011

  50. Agility L: Diskvalifikován

  51. Jumping L: 19/37, 51.77 s, 11.77 tr. b., 2.7 m/s

  52. Zkoušky LA1: 5/15, 40.03 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s