Cz En

Jumping open L

  1. Datum: 09. 08. 2014
  2. Závod: Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2014
  3. Rozhodčí: Veres, Zsuzsa (HU)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 141.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.71 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 0 0 0.0 0.0 28.33 4.98
2 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 0 0.0 0.0 34.88 4.04
3 009813 Hana Kališová Boby Biaggi Javanna 0 0 0.0 0.0 35.07 4.02
4 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 0 0 0.0 0.0 35.12 4.01
5 047913 Radim Knapek Megy 0 0 0.0 0.0 37.02 3.81
6 060810 Kristýna Stehlíková Akira Cerberi Baskerwille 0 0 3.45 3.45 41.45 3.4
7 006308 Jana Zvonková Sarah 1 0 0.0 5.0 30.01 4.7
8 Caterina Rolli Charriot 1 0 0.0 5.0 30.12 4.68
9 Renáta Millan Kráľová Earl Ziggy Dei Matiblu 1 0 0.0 5.0 30.25 4.66
10 Caterina Rolli Hilary Duff Latin Border 1 0 0.0 5.0 31.58 4.46
11 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 31.65 4.45
12 Fernanda Lesnau Fcl Special Fendi do Emporium dos cães 1 0 0.0 5.0 36.08 3.91
13 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 2 0 0.0 10.0 29.72 4.74
14 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar 2 0 0.0 10.0 29.99 4.7
15 030212 Petra Macáková Arachne Temple of Sachmet 1 0 8.85 13.85 46.85 3.01
16 Pierre-Yves Millan Daphie Astra 2 1 0.0 15.0 33.26 4.24
17 Pierre-Yves Millan Doileag Ferenčík 3 0 3.51 18.51 41.51 3.4
18 Caterina Rolli A king of Magic (Devil) 4 0 0.0 20.0 27.22 5.18
19 052514 Pavel Říha Indiana Jones Emily Bohemia 4 0 0.0 20.0 32.79 4.3
20 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 2 2 0.0 20.0 33.12 4.26
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sara Gazzetta B'Escape Forestland Chilabo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029614 Lucie Marková Ami Zaphíria Ohnivá záře DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018512 Jana Uhrova Art of Love from Lilac House DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Michaela Cerna Jd Raider DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Felipe Minet Cookie Pastores do Vale DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Karin Popovičová Sarah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046214 Romana Nováková Atos Captivate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS