Cz En

JUMPING

  1. Datum: 02. 06. 2012
  2. Závod: Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 9. ročník + Speciál BŠO v agility 5. ročník + MR beauceronů v agility 1. ročník
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 143.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.66 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 019611 Veronika Knill-Fejglová Azira le Coeur Pur 0 0 0.0 0.0 33.28 4.3 V V
2 035904 Lenka Matušková Andělka Chlupatý hopan 0 0 0.0 0.0 33.65 4.25 V V
3 039311 Lucie Břízová Bad Boy Bond Aboriginal Mystery 0 0 0.0 0.0 34.72 4.12 V V
4 032310 Lenka Matušková Divoška Chlupatý hopan 0 0 0.0 0.0 36.48 3.92 V V
5 038311 Hana Rohrová Eldor The Brave Teschiro 0 0 0.0 0.0 38.36 3.73 V V
6 014609 Lenka Matušková Cácorka Chlupatý hopan 1 0 0.0 5.0 31.08 4.6 V V
7 032407 Zdeňka Altová Barborka Chlupatý hopan 1 0 0.0 5.0 34.12 4.19 V V
8 033006 Natálie Dunglová Dandy Fitmin 0 1 0.0 5.0 34.85 4.1 V V
9 013906 Eva Jindrová Banji Star z Ranče Montara 0 1 0.0 5.0 35.52 4.03 V V
10 033610 Jan Hlaváč Ambra Lipavské lesy 2 0 2.0 11.95 40.95 3.49 VD VD
11 019106 Helena Pomykaczová Meggi 3 0 0.0 15.0 31.61 4.52 VD VD
12 070709 Naďa Hasman Agen Sheridano le Fano 2 1 2.0 16.76 40.76 3.51 D D
13 016412 Tereza Kinclová Kofí Ballade Od Betlémské pastviny 3 1 0.0 20.0 31.3 4.57 D D
14 041011 Andrea Špirhanzlová Shegy Taien 3 1 0.0 20.0 33.75 4.24 D D
15 034407 Ivana Kašpárková Chunkie Brown Vanilka 2 2 0.0 20.0 38.89 3.68 D D
16 017109 Lucie Šárovcová Amir Aboriginal Masšery 1 1 12.0 21.68 50.68 2.82 D D
17 015508 Ilona Vejtasová Honney Mollie of Kims Dream 0 1 17.0 22.05 56.05 2.55 D D
18 060810 Kristýna Stehlíková Akira Cerberi Baskerwille 4 0 3.0 22.86 41.86 3.42 D D
19 042712 Petra Nováková Chester la Blankpapilio 6 2 7.0 47.38 46.38 3.08 BO BO
DIS 035210 Iveta Šlapáková Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036112 Helena Pomykaczová Daikiry Warrior Soul DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024407 Vladana Šimková Annie Dot Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047809 Zdeňka Altová Cecilka Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070609 Naďa Hasman Chanel des Vaux Rouges DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032108 Iveta Hötzelová Quitin Miraja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052711 Marta Hlaváčková Bargo Chocolate Evallens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013212 Jan Hlaváč Aurelius Semper Cum Corde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052811 Marta Hlaváčková Alwin od Vrbenských rybníků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019712 Eva Jindrová Branwen Grian od Knapovského potoka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS