Cz En

Jumping sobota L

  1. Datum: 18. 05. 2013
  2. Závod: Čebín u Brna - Čebínský král 2013
  3. Rozhodčí: Eide, Jan Egil (NO)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 148.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček 0 0 0.0 0.0 29.66 4.99
2 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 0 0.0 0.0 30.35 4.88
3 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 31.59 4.69
4 006308 Jana Zvonková Sarah 0 0 0.0 0.0 32.41 4.57
5 077811 Kristýna Veislíková Argo 0 0 0.0 0.0 34.22 4.32
6 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 0 0.0 0.0 35.09 4.22
7 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia 0 0 0.0 0.0 36.06 4.1
8 000107 Kateřina Benešová Porsche 0 0 0.0 0.0 42.19 3.51
9 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra 1 0 0.0 5.0 30.6 4.84
10 081511 Eva Sikorová Phoebe 1 0 0.0 5.0 33.12 4.47
11 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 1 0 0.0 5.0 36.91 4.01
12 049609 Ludmila Bučková Ben 0 1 0.0 5.0 37.31 3.97
13 Iveta Lukáčová Bacardi Bambabibi 1 0 0.0 5.0 37.4 3.96
14 Robert Domaszewicz DAQUIRI z Tylenu Moravia 1 1 0.0 10.0 33.25 4.45
15 023012 Dana Sedláková Aniffe z Říše fantazie 1 1 0.0 10.0 37.09 3.99
16 Michal Ondrášek Daisy Biely Tesák 0 2 0.0 10.0 39.31 3.76
17 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 1 1 0.0 10.0 40.06 3.69
18 051910 Jiří Skolek Barbucha Katčina smečka 1 1 0.0 10.0 41.09 3.6
19 060810 Kristýna Stehlíková Akira Cerberi Baskerwille 1 1 2.84 12.84 47.84 3.09
20 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 2 0.0 15.0 34.75 4.26
21 013109 Veronika Bínová Bay Šedá He-Fra 2 1 0.0 15.0 35.56 4.16
22 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye 2 1 0.0 15.0 37.72 3.92
23 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 1 2 0.0 15.0 40.29 3.67
DIS 027312 Dana Brothánková Hailly hope z Havlova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031011 Radim Knapek Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ilaria Rizzo Doux d' Henry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047108 Ludmila Bučková Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Michaela Cerna Jd Raider DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Michaela Cerna Oracle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089809 Daniela Nováková Jašika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Caterina Rolli Charriot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS