Cz En

Agility 1

  1. Datum: 27. 04. 2013
  2. Závod: Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 35.24 5.11 V V
2 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 35.36 5.09 V V
3 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 0.0 0.0 37.98 4.74 V V
4 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 40.05 4.49 V V
5 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 40.38 4.46 V V
6 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 41.17 4.37 V V
7 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 0 0.0 0.0 41.85 4.3 V V
8 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 42.05 4.28 V V
9 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 35.98 5.0 V V
10 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 1 0 0.0 5.0 36.86 4.88 V V
11 075712 Ondřej Lembard Milushe 1 0 0.0 5.0 36.86 4.88 V V
12 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 1 0 0.0 5.0 42.03 4.28 V V
13 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých 2 0 0.0 10.0 33.98 5.3 VD VD
14 Zuzana Vetráková A3Ch Aria Clea Malý Šúr 1 1 0.0 10.0 39.36 4.57 VD VD
15 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 2 0 0.0 10.0 40.1 4.49 VD VD
16 076409 Lenka Sack Psycho 2 0 1.88 11.88 46.88 3.84 VD VD
17 040410 Veronika Vějačková Nikita 1 1 2.04 12.04 47.04 3.83 VD VD
18 056708 Ivana Francová Klea 2 0 2.85 12.85 47.85 3.76 VD VD
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002305 Igor Beneš A3Ch Cerberus Kraken of Aura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063911 Veronika Přichystalová Charley Chip z Heřmanova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012512 Petra Častová Energy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076311 Igor Beneš Elliana Z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS