Cz En

agility L

  1. Datum: 03. 03. 2013
  2. Závod: Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 033508 Jana Neumanová Youtoo Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 40.79 4.41
2 037305 Eva Neumannová Bobeš 0 0 0.0 0.0 43.5 4.14
3 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 43.82 4.11
4 023907 Martina Koucká Star Juliet Claybrook 1 0 0.84 5.84 45.84 3.93
5 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 0 1 3.04 8.04 48.04 3.75
6 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 1 1 2.58 12.58 47.58 3.78
7 011009 Kamila Vavřincová Meiblees Z Dašického Zátiší 0 0 12.65 12.65 57.65 3.12
8 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 1 0 7.69 12.69 52.69 3.42
9 005611 Kateřina Klapková Caysie 0 0 13.81 13.81 58.81 3.06
10 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 1 0 9.08 14.08 54.08 3.33
11 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land 2 2 9.22 29.22 54.22 3.32
12 027506 Martina Koucká Alfa Romeo Beami Šahrak 0 2 21.64 31.64 66.64 2.7
13 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti 1 1 22.05 32.05 67.05 2.68
14 078712 Martina Burdziková Embers Leawrey 2 1 18.55 33.55 63.55 2.83
DIS 059211 Kristýna Hejńáková Cherry Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083612 Soňa Hejcmanová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004909 Věra Kašparová Argo Z Majklovy Zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087012 Tereza Pálová Annie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056012 Jitka Slánská Daisy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059011 Václav Hejcman Aisha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028711 Šárka Mohoutová Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030309 Hana Vaníčková Arny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001510 Irena Němcová Casey z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS