Cz En

Jumping Super G Large

  1. Datum: 23. 09. 2012
  2. Závod: Chvalnov - 3. MISTROVSTVÍ REPUBLIKY SUPER G AGILITY 2012
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 89.0 s
  7. Délka: 240.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 24
  10. Postupová rychlost: 4.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 45.63 5.26 V V
2 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 50.69 4.73 V V
3 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 55.83 4.3 V V
4 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 1 0.0 5.0 50.44 4.76 V V
5 Pavlišinová Petra Big Wonder von Peter und Lydia 3 2 0.0 25.0 55.53 4.32 D D
DIS 060211 Hana Štípalová Ozzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031512 Anna Duhárová Chase Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Heizerová Anna Antef Z ríše WA DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Heizer Tomáš Ahmose Z ríše Wa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Gerda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050809 Dana Straková Crazy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049612 Irena Vyvlečková Izabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ondrášek Michal Daisy Biely Tesák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023610 Eliška Gazárková Gaspar Sexy Rexy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Hetton Grant Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Oršula Marian Achnaton Z ríše Wa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Splašená Tánieka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015910 Dita Vanduchová XARA z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Leck Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mawlch Turk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000107 Kateřina Benešová Porsche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavlišinová Petra Amy Cuddly von Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS