Cz En

1. Jumping L

  1. Datum: 09. 09. 2012
  2. Závod: Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů III
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 140.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 29.17 4.8
2 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 30.06 4.66
3 010011 Kristýna Schreierová Paige Blue Fatranský sen 0 0 0.0 0.0 32.42 4.32
3 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 0 0.0 0.0 32.42 4.32
4 051112 Jesika Jurečková Bastien Z Korunova Dola 1 0 0.0 5.0 32.05 4.37
5 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 1 0 1.52 6.52 34.52 4.06
6 058508 Milan Raschka Arasz Csoki Méhes - Kerti 3 0 0.0 15.0 30.24 4.63
7 009309 Pavlína Wlochová Avalanche Speed From Valachian Higlands 1 1 5.09 15.09 38.09 3.68
8 008812 Markéta Zavadilová Leslie 0 2 14.14 24.14 47.14 2.97
9 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra 0 2 16.59 26.59 49.59 2.82
DIS 040111 Silvie Kalafusová Agent Secret Daisynina Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050512 Erika Konupčíková Aida z Veverských lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060311 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049612 Irena Vyvlečková Izabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056311 Jana Tesařová Upin Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040409 Jesika Jurečková Ejmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019308 Matyáš Strnad Ginny Black Gnome z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059711 Olga Edrová Van Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059611 Iva Kremláčková Lad Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS