Cz En

Agility Open - sobota M

  1. Datum: 23. 06. 2012
  2. Závod: Prostějov - Na začátek léta
  3. Rozhodčí: Stoel, Kees (NL)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Olga Kwiecień-Maniewska EXTREME BRAVEHEART Willa Mora 0 0 0.0 0.0 34.51 4.78
2 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 35.17 4.69
3 Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora 0 0 0.0 0.0 35.2 4.69
4 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 36.26 4.55
5 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 0 0 0.0 0.0 36.96 4.46
6 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 38.91 4.24
7 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 39.02 4.23
8 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real 0 0 0.0 0.0 39.34 4.19
9 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 40.93 4.03
10 032505 Markéta Jahodová Lurdes Black Moravia Classic 0 0 0.0 0.0 41.25 4.0
11 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 0 4.15 4.15 46.15 3.58
12 053009 Michaela Tejčková Badimban Malý pasáček 1 0 0.0 5.0 36.82 4.48
13 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 1 0.0 5.0 39.82 4.14
14 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 1 0.0 5.0 40.22 4.1
15 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 1 0 0.0 5.0 40.56 4.07
16 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 2 0 0.0 10.0 35.28 4.68
17 038012 Tereza Králová Just Flame Perla z Polabí 1 1 0.0 10.0 41.94 3.93
18 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 2 1.24 11.24 43.24 3.82
19 015908 Dana Šubová Eiminis Qwin Aniretak 1 1 11.1 21.1 53.1 3.11
20 024208 Jana Šebestová Unita Jaršana 0 2 25.77 35.77 67.77 2.43
DIS 025212 Jana Kopřivová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Roman Maruszczak kaira z tylenu moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035907 Kateřina Melicharová Belatrix z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066211 Zita Přichystalová Fanny Hepta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078509 Eva Koníčková Tobiáš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064311 Lucie Krpálková Written by Gold Arcamony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053610 Antonín Palata Independence Iris Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076409 Lenka Sack Psycho DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066911 Michaela Berková Fargo od Belinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS