Cz En

AGILITY

  1. Datum: 19. 08. 2017
  2. Závod: Třešť - Šiškobraní
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 57.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.23 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 1 0 0.0 5.0 39.86 4.62 V V
2 006414 Vladimír Dobrovolný Rex 2 0 0.0 10.0 42.27 4.35 VD VD
3 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 2 0 0.0 10.0 43.29 4.25 VD VD
4 049712 Petra Hübelbauerová Aysha 2 0 0.0 10.0 48.47 3.8 VD VD
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015916 Petra Hübelbauerová Bady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023317 Denisa Křížová Baucis Regina Canum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084712 Denisa Křížová Canny Crusty Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068414 Libor Machát Fawkes Black z JBonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036715 Eliška Vystrčilová Karkulka Svěží Vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027916 Magdalena Tušerová Ben Free to Run DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013616 Simona Švestková Umabell Nadina-Sis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019613 Ilona Šíšová Doby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042111 Veronika Říhová Doreen z Jasmínových hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024617 Romana Košťálová Rookie Stalk Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041313 Kateřina Davidová Tracy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053614 Josef Žák Cézar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS