Cz En

Jumping A (MS jednotlivci) S

  1. Datum: 28. 05. 2011
  2. Závod: Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility
  3. Rozhodčí: Frühwirth, Otto (AT)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 49.0 s
  7. Délka: 143.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 034507 Zuzana Pacáková Kissing Katty z Jeřeně 0 0 0.0 0.0 32.44 4.41
2 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 1.63 1.63 34.63 4.13
3 012008 Jan Fiala A3Ch Queen Christine z Arcamony 0 0 4.1 4.1 37.1 3.85
4 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 1 0 0.0 5.0 30.26 4.73
5 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 1 1.79 6.79 34.79 4.11
6 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 6.89 6.89 39.89 3.58
7 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 0 1 3.09 8.09 36.09 3.96
8 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 1 3.27 8.27 36.27 3.94
9 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 1 3.35 8.35 36.35 3.93
10 049808 Nikola Svobodová Cílinka 0 0 8.57 8.57 41.57 3.44
11 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi 2 0 0.0 10.0 31.71 4.51
12 056908 Lenka Blachová Meluzína 1 0 5.84 10.84 38.84 3.68
13 029905 René Gabriel A3Ch Pure Cranberry Lady Anarion 0 1 8.49 13.49 41.49 3.45
14 019609 Alena Janská Classica Z Dáblovy Studánky 0 2 8.02 18.02 41.02 3.49
15 089709 Marie Köllnerová Arsy-Agility Bohemia Alké 0 2 10.2 20.2 43.2 3.31
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002706 Věra Bůbalová A3Ch Barbara Allen Earl's Legend DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010505 Gabriela Hroteková Faust Smaal Kim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023006 Kateřina Meierová Dancing Daisy z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070509 Marie Köllnerová Petty Pet Nueva Sorpresa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS