Cz En

Agility 3 (EO + MS družstva) S

  1. Datum: 28. 05. 2011
  2. Závod: Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility
  3. Rozhodčí: Frühwirth, Otto (AT)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 37.52 4.66
2 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 0 0.0 0.0 37.93 4.61
3 010505 Gabriela Hroteková Faust Smaal Kim 0 0 0.0 0.0 38.41 4.56
4 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 39.15 4.47
5 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir 0 0 0.0 0.0 39.26 4.46
6 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 39.81 4.4
7 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 41.18 4.25
8 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 42.19 4.15
9 070509 Marie Köllnerová Petty Pet Nueva Sorpresa 0 0 3.96 3.96 47.96 3.65
10 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi 1 0 0.0 5.0 37.57 4.66
11 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 1 0.38 5.38 44.38 3.94
12 032006 Zuzana Rozová Queen Daggi z Roznetu 0 0 10.11 10.11 54.11 3.23
13 056908 Lenka Blachová Meluzína 0 1 6.05 11.05 50.05 3.5
14 019609 Alena Janská Classica Z Dáblovy Studánky 1 1 4.6 14.6 48.6 3.6
15 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 3 0 0.0 15.0 43.94 3.98
16 029905 René Gabriel A3Ch Pure Cranberry Lady Anarion 2 1 3.41 18.41 47.41 3.69
17 031210 Zuzana Rozová Sisi Star z Roznetu 1 0 21.48 26.48 65.48 2.67
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089709 Marie Köllnerová Arsy-Agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035508 Zuzana Rozová Rebel Amis Z Roznetu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002706 Věra Bůbalová A3Ch Barbara Allen Earl's Legend DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012008 Jan Fiala A3Ch Queen Christine z Arcamony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023006 Kateřina Meierová Dancing Daisy z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049808 Nikola Svobodová Cílinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034507 Zuzana Pacáková Kissing Katty z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS