Cz En

HCV Jumping

  1. Datum: 06. 08. 2016
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.91 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 33.38 5.39 V V
2 Viktória Pěčková Doremi Sol Oriens - "Izzi" 0 0 0.0 0.0 37.54 4.79 V V
3 Elena Medová Lilly 0 0 0.0 0.0 38.93 4.62 V V
4 048914 Kateřina Proroková Energie Via Bohemica 0 0 0.0 0.0 39.05 4.61 V V
5 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 0 0 0.0 0.0 39.12 4.6 V V
6 082014 Monika Němcová A3Ch Beatrise 0 0 0.0 0.0 39.38 4.57 V V
7 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia 0 0 0.0 0.0 40.49 4.45 V V
8 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus 0 1 0.0 5.0 38.84 4.63 V V
9 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 1 0 0.0 5.0 39.65 4.54 V V
10 Tomáš Neuhort Daphne 0 1 0.0 5.0 43.88 4.1 V V
11 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 1 0 3.83 8.83 49.83 3.61 VD VD
12 029712 Kateřina Hižnajová Csardas Via Bohemica 1 1 0.0 10.0 38.71 4.65 VD VD
DIS 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Slávka Krupárová Kayseri Princess Earl´s Legend - "Eny" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063415 Ivana Tichánková Precious Ornament Perla Vltavy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Jana Juhasova Aimi Jet Bat - "Daška" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001614 Karla Březíková Cedrik Lady Beetle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ivana Strauchova Stella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035809 Dušan Buček A3Ch Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000414 Anna Dušánková Jamie Lee Jet ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074615 Margit Horáčková Xsony z Agova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022514 Ilona Smrčková Dambra od Belinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Táňa Štěpánková Teo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085814 Lucie Jordánková Sindy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO