Cz En

Jumping So Small

  1. Datum: 11. 06. 2016
  2. Závod: Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.3 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 33.82 4.88 V V
2 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 0 0 0.0 0.0 34.14 4.83 V V
3 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 0 0.0 0.0 35.64 4.63 V V
4 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 36.96 4.46 V V
5 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 37.07 4.45 V V
6 035814 Petra Pivcová A3Ch Idefix Cidabro 0 0 0.0 0.0 37.42 4.41 V V
7 054512 Nikola Filípková Keysi 0 0 0.0 0.0 38.97 4.23 V V
8 070414 Kateřina Veselá Amy 0 0 0.0 0.0 39.88 4.14 V V
9 008314 Radomila Schmiedová A3Ch Lizy 0 0 0.0 0.0 43.23 3.82 V V
10 064713 Blanka Lauterbachová Tina 0 0 0.0 0.0 43.77 3.77 V V
11 040614 Pavlína Seyfriedová Afrodité Bela z Letné 0 0 0.0 0.0 45.41 3.63 V V
12 096714 Eva Stavinohová A3Ch Dexík 0 0 0.0 0.0 46.84 3.52 V V
13 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 47.2 3.5 V V
14 043307 Blanka Lauterbachová Terry 0 0 2.36 2.36 52.36 3.15 V V
15 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori 1 0 0.0 5.0 32.93 5.01 V V
16 034014 Kristýna Jandová Max 0 1 0.0 5.0 41.39 3.99 V V
17 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 1 0 0.0 5.0 43.15 3.82 V V
18 027815 Veronika Humpolcová A3Ch Alpinka Mondeo 0 1 0.0 5.0 44.01 3.75 V V
19 100815 Jana Binderová Medunka 0 1 0.21 5.21 50.21 3.29 V V
20 032415 Jarmila Gadasová Viky 0 1 1.55 6.55 51.55 3.2 VD VD
21 001913 Lucie Koryntová Píďa Pejsek z Jimlína.cz 0 1 2.82 7.82 52.82 3.12 VD VD
22 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 1 0 16.55 21.55 66.55 2.48 D D
DIS 026815 Pavla Gadasová Matýsek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069814 Klára Cholastová Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022813 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001912 Radomila Schmiedová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041311 Lucie Vaníková A3Ch Kelsey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058614 Renata Michajličenková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037011 Jiřina Škachová Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003812 Simona Zajková A3Ch Donald DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS