Cz En

Agility I Large

  1. Datum: 30. 04. 2016
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi
  3. Rozhodčí: Pöhl, Rudolf (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 34.19 4.68 V V
2 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita 0 0 0.0 0.0 35.35 4.53 V V
3 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 0 0.0 0.0 38.5 4.16 V V
4 021415 Monika Anderlová Mia 0 0 0.0 0.0 39.98 4.0 V V
5 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 1 0 0.0 5.0 32.51 4.92 V V
6 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 0 1 0.0 5.0 36.21 4.42 V V
7 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 1 0 0.0 5.0 40.93 3.91 V V
8 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 1 1 0.0 10.0 39.14 4.09 VD VD
9 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 0 1 5.04 10.04 46.04 3.48 VD VD
10 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 0 0 10.5 10.5 51.5 3.11 VD VD
11 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 1 1 0.79 10.79 41.79 3.83 VD VD
12 049914 Martina Miková Alien Magic Magpie 1 0 5.85 10.85 46.85 3.42 VD VD
13 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 2 0 1.28 11.28 42.28 3.78 VD VD
14 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 1 1 2.73 12.73 43.73 3.66 VD VD
15 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 4 1 0.0 25.0 38.43 4.16 D D
16 012412 Eva Hrušková Enny 0 2 16.27 26.27 57.27 2.79 BO BO
17 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 2 1 13.59 28.59 54.59 2.93 BO BO
18 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku 3 1 12.48 32.48 53.48 2.99 BO BO
19 055215 Stanislav Ošmera Coffe z Chotyně 6 1 0.19 35.19 41.19 3.88 BO BO
20 031014 Iveta Mihulová Iris z Hückelovy vily 3 2 16.55 41.55 57.55 2.78 BO BO
DIS 019813 Gabriela Řehořová Lexa ze Svobodného Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038512 Jana Wagnerová Mackie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS