Cz En

JUMPING

  1. Datum: 07. 05. 2016
  2. Závod: Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů
  3. Rozhodčí: Ebeling, Thomas (DE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 0 0 0.0 0.0 33.53 4.71 V V
2 073113 Petr Vlašic Feral Imp Barabel 0 0 0.0 0.0 33.76 4.68 V V
3 022412 Zdeňka Komendová Tobby Karlův mlýn 0 0 0.0 0.0 34.89 4.53 V V
4 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu 0 0 0.0 0.0 35.72 4.42 V V
5 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 35.85 4.41 V V
6 040511 Petr Vlašic Jeverley Lenfir 0 0 0.0 0.0 36.19 4.37 V V
7 057010 Edita Sedláčková Bessi 0 0 0.0 0.0 37.28 4.24 V V
8 089412 Marta Kozáková Baghira z Karolínčina království 0 0 0.0 0.0 38.89 4.06 V V
9 019113 Kateřina Neumanová Stella 0 0 0.0 0.0 41.68 3.79 V V
10 043415 Stanislav Sigety Im Innes Bohemia Point 0 0 1.0 0.86 42.86 3.69 V V
11 050113 Edita Sedláčková Darssi 0 0 3.0 2.71 44.71 3.53 V V
12 012010 Jana Konečná Ina z Kočového kopce 1 0 0.0 5.0 35.08 4.5 V V
13 083214 Eva Knapková Pippa Middleton 1 0 0.0 5.0 38.48 4.11 V V
14 074909 Leoš Krátký Nela 0 1 0.0 5.0 41.4 3.82 V V
15 052712 Dana Kuchyňová Jack 0 0 7.0 6.96 48.96 3.23 VD VD
16 073315 Martina Kučerová A3Ch Ursula Grey Astronaut 0 1 2.0 7.06 44.06 3.59 VD VD
17 008415 Monika Jelínková Alanis Brilliant Bohemia 0 1 3.0 7.53 44.53 3.55 VD VD
18 065913 Lucie Šůstková Dalajlama Devilkins 0 0 10.0 10.06 52.06 3.03 VD VD
19 008714 Halina Heimerlová Dakota Domina Pepper Lary bardh 0 0 10.0 10.4 52.4 3.02 VD VD
20 019015 Věra Molcarová Cliff Alsior 0 1 6.0 10.58 47.58 3.32 VD VD
21 019014 Iva Plíšková Quantum of Solace Dixie 0 0 13.0 12.54 54.54 2.9 VD VD
22 025815 Leona Koubková Reliquia z La-Ni-Lu 0 2 13.0 22.64 54.64 2.89 D D
DIS 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003714 Julie Šíšová Talí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069814 Klára Cholastová Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046712 Vladimír Adámek Aida (Kesy) ze Židenických zahrad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064415 Sabina Mrňová Čiko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026816 Hana Hladká Ameli Ruby Royal Brunensis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064215 Eva Pyroutková Conny Olešnická hvězdička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS