Cz En

AGILITY

  1. Datum: 07. 05. 2016
  2. Závod: Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů
  3. Rozhodčí: Ebeling, Thomas (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.17 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 0 0 0.0 0.0 31.21 5.29 V V
2 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie 0 0 0.0 0.0 32.62 5.06 V V
3 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru 0 0 0.0 0.0 36.92 4.47 V V
4 064415 Sabina Mrňová Čiko 0 0 0.0 0.0 39.88 4.14 V V
5 074909 Leoš Krátký Nela 0 0 0.0 0.0 41.61 3.97 V V
6 052712 Dana Kuchyňová Jack 0 0 4.0 4.3 56.3 2.93 V V
7 057010 Edita Sedláčková Bessi 1 0 0.0 5.0 34.42 4.79 V V
8 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 1 0 0.0 5.0 34.75 4.75 V V
9 040511 Petr Vlašic Jeverley Lenfir 0 1 0.0 5.0 37.05 4.45 V V
10 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 1 0.0 5.0 39.1 4.22 V V
11 046712 Vladimír Adámek Aida (Kesy) ze Židenických zahrad 1 0 0.0 5.0 40.44 4.08 V V
12 089412 Marta Kozáková Baghira z Karolínčina království 0 1 0.0 5.0 40.62 4.06 V V
13 050113 Edita Sedláčková Darssi 1 0 0.0 5.0 44.44 3.71 V V
14 073113 Petr Vlašic Feral Imp Barabel 1 1 0.0 10.0 33.94 4.86 VD VD
15 008415 Monika Jelínková Alanis Brilliant Bohemia 0 2 0.0 10.0 39.54 4.17 VD VD
16 083214 Eva Knapková Pippa Middleton 0 2 0.0 10.0 42.43 3.89 VD VD
17 073315 Martina Kučerová A3Ch Ursula Grey Astronaut 0 2 0.0 10.0 44.82 3.68 VD VD
18 064215 Eva Pyroutková Conny Olešnická hvězdička 1 1 1.0 11.14 53.14 3.11 VD VD
19 019015 Věra Molcarová Cliff Alsior 2 2 3.0 23.31 55.31 2.98 D D
20 065913 Lucie Šůstková Dalajlama Devilkins 1 2 25.0 40.19 77.19 2.14 BO BO
DIS 008714 Halina Heimerlová Dakota Domina Pepper Lary bardh DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003714 Julie Šíšová Talí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069814 Klára Cholastová Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025815 Leona Koubková Reliquia z La-Ni-Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026816 Hana Hladká Ameli Ruby Royal Brunensis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043415 Stanislav Sigety Im Innes Bohemia Point DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012010 Jana Konečná Ina z Kočového kopce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022412 Zdeňka Komendová Tobby Karlův mlýn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019113 Kateřina Neumanová Stella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019014 Iva Plíšková Quantum of Solace Dixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS