Cz En

Jumping M

  1. Datum: 27. 02. 2016
  2. Závod: Mikulov - Podpálavská drkotačka s JK Animals
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 30.19 5.3
2 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 30.59 5.23
3 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 31.88 5.02
4 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 31.93 5.01
5 Poláková Jana Chita/Felicita Vero dai Muratori 0 0 0.0 0.0 32.61 4.91
6 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 32.7 4.89
7 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility 0 0 0.0 0.0 34.65 4.62
8 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie 0 0 0.0 0.0 35.24 4.54
9 045714 Kateřina Benešová Elliana Z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 38.01 4.21
10 020212 Jitka Hrdinová Betty 0 0 0.0 0.0 38.42 4.16
11 085613 Zuzana Jelínková Nicolas Perla z Polabí 0 0 4.52 4.52 44.52 3.59
12 088814 Adriana Slezáková A3Ch Aspen Bestagility 0 1 0.0 5.0 37.85 4.23
13 044614 Hana Pospíšilová Trixi 1 1 0.0 10.0 37.5 4.27
14 Pribikova Taňa Eny 2 1 6.17 21.17 46.17 3.47
DIS 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Krajčovičová Michaela Corina/Corina Laro Slovakia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093115 Šárka Navrátilová Artex Stříbrná půlnoc DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Odkladalová Lenka Gia/Black Angel Dangerous Teritorry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059115 Kristýna Valíčková Cira Oderský skřítek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061814 Gabriela Ředinová U´re So Beautiful Heřmanův Dvůr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002305 Igor Beneš A3Ch Cerberus Kraken of Aura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Poláková Jana Sheila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS