Cz En

Agility SA S

  1. Datum: 21. 02. 2016
  2. Závod: Brno - Zimní Brno II.
  3. Rozhodčí: Lukáč, Roman ml. (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 81.0 s
  7. Délka: 179.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.73 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 35.05 5.11
2 Zuzana Mihálová Apocalypsa Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 36.61 4.89
3 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 0 0.0 0.0 36.66 4.88
4 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 38.18 4.69
5 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 39.73 4.51
6 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel 0 0 0.0 0.0 41.31 4.33
7 059514 Tereza Bláhová Angelina 0 0 0.0 0.0 44.33 4.04
8 079115 Václav Ullver Bejzi Jalu Kavar 0 0 1.07 1.07 49.07 3.65
9 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 36.97 4.84
10 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla 1 0 0.0 5.0 38.8 4.61
11 Barbara Członkowska AISZA u Gagi 0 1 0.0 5.0 41.49 4.31
12 085514 Tereza Vaverková A3Ch Bony 1 0 0.0 5.0 44.17 4.05
13 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's 0 1 0.0 5.0 45.38 3.94
14 028414 Lucie Kučerová Diky od Rybářských stavů 1 0 1.98 6.98 49.98 3.58
15 077713 Jitka Burdová Bonifác ze Zaváté samoty 0 0 7.51 7.51 55.51 3.22
16 015514 Dagmar Mlýnková Cindy Koblížek 0 0 7.95 7.95 55.95 3.2
17 038909 Pavla Tomanová Kim 0 1 3.12 8.12 51.12 3.5
18 074615 Margit Horáčková Xsony z Agova dvora 0 2 10.92 20.92 58.92 3.04
19 092015 Marta Dobiášová Let's Go Nueva Sorpresa 1 2 20.91 35.91 68.91 2.6
DIS 077314 Miroslava Barančeková Allyn Coeur de Crystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067815 Jiřina Benešová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092115 Markéta Dobiášová Gerry Cooper Chakmani's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060415 Kateřina Heroutová Casper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019213 Lenka Herzová Believe in Dreams Vivacious Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092214 Radka Konečná Bushru Azabell Rascabes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036315 Dobroslava Zouharová Annie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043013 Marie Kotlínová Afron from Lucky Village DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022514 Ilona Smrčková Dambra od Belinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046311 Andrea Hudečková Nelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS