Cz En

Zkoušky LA2 neděle

  1. Datum: 30. 11. 2014
  2. Závod: Kladno - Jahodová BOWLE
  3. Rozhodčí: Powell, David (FR)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 0 0 0.0 0.0 33.16 4.89 V V
2 Kalisz Iwona Cute Celest Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 35.43 4.57 V V
3 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 37.03 4.37 V V
4 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 0 0 0.77 0.77 41.77 3.88 V V
5 Kalisz Iwona ACE Golden Tiger 1 0 0.0 5.0 33.16 4.89 V V
6 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future 0 1 0.0 5.0 36.44 4.45 V V
7 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 1 0 0.0 5.0 36.52 4.44 V V
8 022613 Martina Bendová Cruise Tom Z Lhotecké Linie 0 1 0.0 5.0 37.31 4.34 V V
9 050613 Milena Černáková Busy Boy Ma-Va 0 0 5.41 5.41 46.41 3.49 V V
10 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 1 0 3.34 8.34 44.34 3.65 VD VD
11 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod 1 1 0.0 10.0 39.95 4.06 VD VD
12 083912 Alena Winterová Dusty 1 1 0.0 10.0 40.88 3.96 VD VD
13 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 1 7.77 12.77 48.77 3.32 VD VD
14 058112 Petra Voldřichová Billie 2 1 0.0 15.0 39.56 4.1 VD VD
15 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 0 2 5.01 15.01 46.01 3.52 VD VD
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079311 Kateřina Hudečková Beyond Belief Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043613 Alena Rybová Caffé Latte Old Tapis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044613 Markéta Koldinská Abony Black Poneka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045813 Šárka Mohoutová Debbie Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012714 Andrea Svobodová Art Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054812 Barbora Špatná Boomerang Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS