Cz En

Jumping L

  1. Datum: 15. 03. 2009
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 36.0 s
  5. Maximální čas: 72.0 s
  6. Délka: 159.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 4.42 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 30.04 5.29
2 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon 0 0 0.0 0.0 30.68 5.18
3 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn 0 0 0.0 0.0 31.85 4.99
4 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 33.0 4.82
5 000505 Pavel Košek A3Ch Day Dream Krásná louka 0 0 0.0 0.0 33.57 4.74
6 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 3.48 3.48 39.48 4.03
7 036205 Martina Zapletalová Gina 0 0 4.74 4.74 40.74 3.9
8 029705 Jan Smoček Ace To Win Tachyon 1 0 0.0 5.0 30.88 5.15
9 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 1 0 0.0 5.0 31.0 5.13
10 145500 Nikol Vydrová A3Ch Wonder of Kate's Sam von Beutenhof 1 0 0.0 5.0 31.78 5.0
11 027404 Irena Kochová A3Ch Faust Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 32.04 4.96
12 019604 Zdeněk Lukovics A3Ch Buffy 1 0 0.0 5.0 34.08 4.67
13 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.48 5.48 36.48 4.36
14 043206 Bohuslav Přibyl Bára 1 0 2.15 7.15 38.15 4.17
15 046707 Marek Havlík Dasty 0 1 3.69 8.69 39.69 4.01
16 015305 Jan Smoček Gondor Rubínové srdce 0 1 4.88 9.88 40.88 3.89
17 036406 Olga Edrová Atomic Djo od Zlatonosné říčky 2 0 0.0 10.0 29.94 5.31
18 169703 Irena Kochová A3Ch Alf Border Town 2 0 0.0 10.0 32.13 4.95
19 051708 Jana Lejsková Able Roy of Crazy Sun 1 1 0.0 10.0 34.19 4.65
20 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 2 0 4.19 14.19 40.19 3.96
21 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 3 0 0.0 15.0 29.75 5.34
22 003506 Jana Lejsková Excellent Chels Black Chevers 2 1 0.0 15.0 33.91 4.69
23 024008 Lenka Pánková Best Choice Od Zlatonosné říčky 2 1 1.62 16.62 37.62 4.23
24 036807 Martina Binarová Hoppi Fitmin 2 1 2.66 17.66 38.66 4.11
25 029406 Radka Mokrišová Akil Tachyon 4 0 0.0 20.0 30.66 5.19
26 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 4 0 0.0 20.0 34.78 4.57
27 034407 Ivana Kašpárková Chunkie Brown Vanilka 3 1 8.67 28.67 44.67 3.56
28 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 5 1 0.0 30.0 35.88 4.43
29 046008 Pavla Medková Uther Pandragon Braudag 1 2 17.56 32.56 53.56 2.97
30 031204 Vladimíra Juříčková Duncan ze Skalistých hor 7 0 1.49 36.49 37.49 4.24
31 030406 Vladimíra Juříčková Eday ze Skalistých hor 7 0 10.96 45.96 46.96 3.39
DIS 035108 Hana Sklenaříková Nice Looking Moravia Campanella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000106 Martina Kučerová Blackie Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034408 Vlasta Vagerová Brock Au-Auriga Brie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000608 Jana Ullver Brixie Plzeňský Teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044408 Lucie Schönová Dixi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024805 Nikol Vydrová Ghost of Pinewood Country DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011007 Petra Dlabačová Cash Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034807 Dagmar Laníková Lenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS