Cz En

Jumping L

  1. Datum: 14. 03. 2009
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 32.0 s
  5. Maximální čas: 64.0 s
  6. Délka: 161.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 5.03 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 036406 Olga Edrová Atomic Djo od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 29.61 5.44
2 029705 Jan Smoček Ace To Win Tachyon 0 0 0.0 0.0 29.91 5.38
3 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon 0 0 0.0 0.0 30.15 5.34
4 145500 Nikol Vydrová A3Ch Wonder of Kate's Sam von Beutenhof 0 0 0.0 0.0 31.13 5.17
5 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn 1 0 0.0 5.0 30.19 5.33
6 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 1 0 0.0 5.0 30.28 5.32
7 169703 Irena Kochová A3Ch Alf Border Town 1 0 1.54 6.54 33.54 4.8
8 046707 Marek Havlík Dasty 0 0 7.5 7.5 39.5 4.08
9 000608 Jana Ullver Brixie Plzeňský Teufel 1 0 3.32 8.32 35.32 4.56
10 011007 Petra Dlabačová Cash Lusika 2 0 1.0 11.0 33.0 4.88
11 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 1 7.12 12.12 39.12 4.12
12 015305 Jan Smoček Gondor Rubínové srdce 1 0 7.54 12.54 39.54 4.07
13 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky 1 1 2.77 12.77 34.77 4.63
14 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 3 0 0.0 15.0 30.71 5.24
15 000106 Martina Kučerová Blackie Foxy Fox 3 0 0.0 15.0 31.32 5.14
16 000505 Pavel Košek A3Ch Day Dream Krásná louka 1 1 5.71 15.71 37.71 4.27
17 029406 Radka Mokrišová Akil Tachyon 3 0 2.25 17.25 34.25 4.7
18 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 2 8.84 18.84 40.84 3.94
19 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 3 1 0.5 20.5 32.5 4.95
20 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 3 1 0.54 20.54 32.54 4.95
21 006408 Anna Chytilová Ardens Malimit 1 1 12.7 22.7 44.7 3.6
22 036807 Martina Binarová Hoppi Fitmin 1 2 8.21 23.21 40.21 4.0
23 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 2 2 3.38 23.38 35.38 4.55
24 031204 Vladimíra Juříčková Duncan ze Skalistých hor 3 1 7.51 27.51 39.51 4.07
25 034807 Dagmar Laníková Lenny 4 1 4.85 29.85 36.85 4.37
26 035108 Hana Sklenaříková Nice Looking Moravia Campanella 3 2 15.04 40.04 47.04 3.42
27 030406 Vladimíra Juříčková Eday ze Skalistých hor 6 1 6.56 41.56 38.56 4.18
28 050707 Tomáš Langhammer Bella 8 0 2.69 42.69 34.69 4.64
29 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 6 2 12.05 52.05 44.05 3.65
30 034408 Vlasta Vagerová Brock Au-Auriga Brie 6 2 15.54 55.54 47.54 3.39
DIS 046008 Pavla Medková Uther Pandragon Braudag DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027404 Irena Kochová A3Ch Faust Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003506 Jana Havlíková Excellent Chels Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036205 Martina Zapletalová Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024008 Lenka Pánková Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034407 Ivana Kašpárková Chunkie Brown Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024805 Nikol Vydrová Ghost of Pinewood Country DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051708 Jana Havlíková Able Roy of Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019604 Zdeněk Lukovics A3Ch Buffy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043206 Bohuslav Přibyl Bára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS