Cz En

Agility L

  1. Datum: 14. 03. 2009
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Typ: A
  4. Standardní čas: 40.0 s
  5. Maximální čas: 80.0 s
  6. Délka: 164.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 36.31 4.52
2 029705 Jan Smoček Ace To Win Tachyon 0 0 0.0 0.0 36.79 4.46
3 015305 Jan Smoček Gondor Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 36.9 4.44
4 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon 0 0 0.0 0.0 37.29 4.4
5 003506 Jana Lejsková Excellent Chels Black Chevers 0 0 0.0 0.0 37.72 4.35
6 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 0 0 0.0 0.0 39.24 4.18
7 169703 Irena Kochová A3Ch Alf Border Town 0 0 0.0 0.0 39.6 4.14
8 000505 Pavel Košek A3Ch Day Dream Krásná louka 0 0 0.81 0.81 40.81 4.02
9 006408 Anna Chytilová Ardens Malimit 0 0 3.18 3.18 43.18 3.8
10 036406 Olga Edrová Atomic Djo od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 35.22 4.66
11 000106 Martina Kučerová Blackie Foxy Fox 1 0 0.12 5.12 40.12 4.09
12 024805 Nikol Vydrová Ghost of Pinewood Country 1 0 0.16 5.16 40.16 4.08
13 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 0 1 1.8 6.8 41.8 3.92
14 043206 Bohuslav Přibyl Bára 1 0 3.85 8.85 43.85 3.74
15 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 2 0 0.0 10.0 37.01 4.43
16 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů 2 0 0.0 10.0 38.46 4.26
17 019604 Zdeněk Lukovics A3Ch Buffy 2 0 0.37 10.37 40.37 4.06
18 046707 Marek Havlík Dasty 0 1 5.84 10.84 45.84 3.58
19 036205 Martina Zapletalová Gina 0 0 11.62 11.62 51.62 3.18
20 030406 Vladimíra Juříčková Eday ze Skalistých hor 2 0 3.04 13.04 43.04 3.81
21 051708 Jana Lejsková Able Roy of Crazy Sun 2 1 0.0 15.0 39.68 4.13
22 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 2 1 3.94 18.94 43.94 3.73
23 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 4 0 0.0 20.0 34.39 4.77
24 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 2 1 9.77 24.77 49.77 3.3
25 024008 Lenka Pánková Best Choice Od Zlatonosné říčky 1 2 9.89 24.89 49.89 3.29
26 031204 Vladimíra Juříčková Duncan ze Skalistých hor 4 1 7.78 32.78 47.78 3.43
27 034807 Dagmar Laníková Lenny 3 2 14.11 39.11 54.11 3.03
28 029406 Radka Mokrišová Akil Tachyon 5 2 4.71 39.71 44.71 3.67
DIS 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034407 Ivana Kašpárková Chunkie Brown Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036807 Martina Binarová Hoppi Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035108 Hana Sklenaříková Nice Looking Moravia Campanella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 145500 Nikol Vydrová A3Ch Wonder of Kate's Sam von Beutenhof DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011007 Petra Dlabačová Cash Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046008 Pavla Medková Uther Pandragon Braudag DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000608 Jana Ullver Brixie Plzeňský Teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS