Cz En

Agility Parkur C

  1. Datum: 05. 07. 2014
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014
  3. Rozhodčí: Kirillov, Michail (RU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 191.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Silvia Trkman La 0 0 0.0 0.0 45.41 4.21 V V
2 Nicola Giraudi Arsenio Lupin 0 0 0.0 0.0 46.83 4.08 V V
3 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 1 0 0.0 5.0 46.56 4.1 V V
4 021409 Barbora Kamasová Adélka z Karlovy chalupy 1 0 0.0 5.0 47.12 4.05 V V
5 076409 Lenka Sack Psycho 1 0 5.68 10.68 53.68 3.56 VD VD
6 Ruta Garda Valerino Ross San MArino 1 1 4.61 14.61 52.61 3.63 VD VD
7 Sabrina Kränzl A little Zoe of Austrian Diaomonds 3 0 0.0 15.0 43.92 4.35 VD VD
8 Judit Vágó The South's Start Black Image 2 0 9.28 19.28 57.28 3.33 D D
9 Lina Nemajunaite Flyland Freedom Flame 2 1 7.79 22.79 55.79 3.42 D D
10 066211 Zita Přichystalová Fanny Hepta 1 1 14.97 24.97 62.97 3.03 D D
DIS 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Daria Porębiak Never Never Land Truly Driven DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak Vigo de la Colline aux Marmottes - "Evo" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Edina Furmanova Ebony Delight Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Olga Kwiecień EXTREME BRAVEHEART Willa Mora - "Brava" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057408 Barbora Staňková Zen Moravské Srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarína Kačmáryová Kormosvari-Hajto Tisza Tuske "Tia" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Kristina Lukashejeva Excellent Choice The Power Of Three DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Markéta Kelbelová Majky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anabella Kokalj TOSCANA DE LA FONATINE DES SCHLITTEURS DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Aleksandra Grzelak BLACK PRINCESS BRITANI Metheora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anna Zukowska Berserker Galus Due FCI DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Janine Kollmann Timo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tina Šolar Tails of Magic Fang - "Vip" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Agata Pruska Rossa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Eszter Both Kormosvári-Hajtó Rokka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Silvia Trkman Le DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071013 Daniel Navrátil Xatie Hedvábný sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063911 Veronika Přichystalová Charley Chip z Heřmanova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021713 Radana Vykydalová Hessy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046014 Michaela Kvapilová Artex Stříbrná půlnoc DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anabella Kokalj Jawel Viva Blue du haut Des Monts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076713 Marie Poliánová Nick Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Monika Setnickà ASTIEN Aramisova farma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO