Cz En

Agility - II. kvalifikační běh

  1. Datum: 10. 05. 2014
  2. Závod: Lysá nad Labem - Superpes 2014
  3. Rozhodčí: Powell, David (FR)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 58.0 s
  6. Maximální čas: 87.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.45 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 40.22 4.97 V V
2 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 42.29 4.73 V V
3 047109 Kateřina Chalušová Gledis Mandylion 0 0 0.0 0.0 44.24 4.52 V V
4 018109 Karolína Červová Huppy Day Di Denissimo 0 0 0.0 0.0 46.04 4.34 V V
5 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 46.47 4.3 V V
6 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut 0 0 0.0 0.0 49.15 4.07 V V
7 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.0 0.0 54.37 3.68 V V
8 023212 Marcela Panková Perseus z Temných nocí 0 0 2.42 2.42 60.42 3.31 V V
9 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 1 0 0.0 5.0 42.59 4.7 V V
10 002214 Petr Slaba A3Ch Jackie 0 1 0.0 5.0 54.35 3.68 V V
11 057613 Markéta Zákružná Airin 2 0 0.0 10.0 50.47 3.96 VD VD
12 036410 Jitka Kuhnová Sam 1 0 10.18 15.18 68.18 2.93 VD VD
13 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey 1 1 10.66 20.66 68.66 2.91 D D
DIS 001714 Heda Antošová Persefoné Bonimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042112 Helena Pomykaczová Molly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025310 Kateřina Hadová Daphne Quod Bonum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026013 Anna Postniková Dark Pearl vom Maulbeerbaum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036910 Jana Hořínková Kenya Zaječická Horka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004514 Gabriela Chalušová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016913 Veronika Stanková Appia-Via Jolly Bay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007614 Hanka Kryšpínová Sally DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049112 Michaela Holá APSARA Zlatý krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008109 Radomíra Kopecká Darling Daphne Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS