Cz En

Jumping 3

  1. Datum: 04. 05. 2014
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák
  3. Rozhodčí: Van Eester, Jozef (BE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 157.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 028513 Eva Šoršová A3Ch Issis z Ostrova Baber 0 0 0.0 0.0 40.79 3.85
2 063812 Ivana Vošahlíková Angie 1 0 0.0 5.0 35.89 4.37
3 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 1 0 0.0 5.0 36.77 4.27
4 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 0 1 0.0 5.0 36.91 4.25
5 012412 Eva Hrušková Enny 1 0 0.0 5.0 41.71 3.76
6 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 32.08 4.89
7 055910 Lucie Lapišová Rek 0 2 0.0 10.0 37.32 4.21
8 036814 Marcela Čápková Sunrise Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 38.06 4.13
9 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 1 1 0.0 10.0 38.66 4.06
10 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten 2 0 0.0 10.0 40.78 3.85
11 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 1 2 0.0 15.0 40.79 3.85
12 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 1 2 0.45 15.45 44.45 3.53
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002513 Miloslava Beranová Jolly Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049313 Jana Mrázková A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002710 Miloslava Beranová Daffy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019813 Gabriela Řehořová Lexa ze Svobodného Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS