Cz En

Agility 2

  1. Datum: 04. 05. 2014
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák
  3. Rozhodčí: Van Eester, Jozef (BE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 99.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 0 0 0.0 0.0 43.91 4.51
2 063812 Ivana Vošahlíková Angie 0 0 0.0 0.0 45.11 4.39
3 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 0 0 0.0 0.0 45.27 4.37
4 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 39.33 5.03
5 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 0 1 0.0 5.0 46.89 4.22
6 036814 Marcela Čápková Sunrise Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 46.95 4.22
7 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 1 0 0.0 5.0 48.38 4.09
8 028513 Eva Šoršová A3Ch Issis z Ostrova Baber 0 1 0.0 5.0 52.68 3.76
9 012412 Eva Hrušková Enny 0 0 7.05 7.05 62.05 3.19
10 055910 Lucie Lapišová Rek 1 1 0.0 10.0 45.21 4.38
11 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 2 0 0.0 10.0 47.95 4.13
12 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně 0 2 4.65 14.65 59.65 3.32
13 049313 Jana Mrázková A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 1 2 0.0 15.0 45.05 4.4
14 002710 Miloslava Beranová Daffy Novterpod 1 0 19.48 24.48 74.48 2.66
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002513 Miloslava Beranová Jolly Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019813 Gabriela Řehořová Lexa ze Svobodného Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS