Cz En

Jumping Open

  1. Datum: 12. 04. 2014
  2. Závod: Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2014 a I. mistrovství ČR Pyrenejských ovčáků
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.88 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 31.0 5.0 V V
2 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku 0 0 0.0 0.0 37.83 4.1 V V
3 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 1 0 0.0 5.0 33.17 4.67 V V
4 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 1 0 0.0 5.0 34.29 4.52 V V
5 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash 0 1 0.0 5.0 37.82 4.1 V V
6 011414 Lucie Mišurcová Ebby 1 0 1.78 6.78 41.78 3.71 VD VD
7 006308 Jana Zvonková Sarah 2 0 0.0 10.0 33.85 4.58 VD VD
8 067811 Miroslava Brücknerová Pepina 2 0 0.0 10.0 33.93 4.57 VD VD
9 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun 2 0 0.0 10.0 34.51 4.49 VD VD
10 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 36.08 4.3 VD VD
11 043713 Vojtěch Jirsa Aron 2 0 0.0 10.0 36.74 4.22 VD VD
12 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa 2 1 0.58 15.58 40.58 3.82 VD VD
13 000107 Kateřina Benešová Porsche 2 0 6.19 16.19 46.19 3.36 D D
14 029213 Adéla Paráková Maybe 0 2 7.38 17.38 47.38 3.27 D D
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049712 Petra Hübelbauerová Aysha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké - Gerda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090412 Nikol Mrázová Ace Sam Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092812 Rostislav Veselý Airin Porta Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071213 Ljuba Řezníčková Born To Fly Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013812 Bronislava Cigánková Arco Fron Fighter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019613 Ilona Šíšová Doby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071112 Jana Proroková I'Bono Kiaora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018712 Vladimíra Juříčková Very Vortex Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081513 Markéta Malinčíková Adélka Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077813 Renata Veselá Aida Bochus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074713 Pavla Bochezová Barnabáš Black Panas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO